Filtruj według

Klucze udarowe 3/4"

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Aktywne filtry

Pneumatyczne klucze udarowe 3/4", Narzędzia pneumatyczne do warsztatów.

Klucze udarowe pneumatyczne 3/4’’ to wersje o większej końcówce, dobrej do pracy z większymi maszynami. Tego typu modele stosuje się praktycznie we wszystkich poważniejszych branżach przemysłowych czy większych przedsiębiorstwach. Narzędzia pneumatyczne firmy Ingersoll Rand cechują się  najlepszymi parametrami w swej kategorii. Są niezawodne, stosunkowo proste w budowie oraz odporne na przeciążenia. Ich architektura to ponadto wiele nowoczesnych technologii i takich rozwiązań. Zastosowano w nich między innymi świetnej klasy sześciołopatkowy silnik pneumatyczny oraz specjalną konstrukcję udaru. Dzięki nim te maszyny w kategorii ¾’’ nie mają sobie praktycznie równych. To narzędzia zasilane sprężonym powietrzem do zadań specjalnych oraz naprawdę wymagających prac. Ponadto do dyspozycji w ich przypadku mamy aż trzy zakresy dostępnej mocy. Dzięki sprytnemu przełącznikowi możemy się między nimi szybko i sprawnie poruszać. O takich detalach jak ergonomiczny przełącznik obrotów lewo – prawo oraz  wylot powietrza w rękojeści, w tej kategorii sprzętu pneumatycznego nie trzeba wspominać. Każdy kto go wypróbuje, zauważy wielką różnicę.

Klucze udarowe pneumatyczne 3/4’’, czyli nowa linia narzędzi warsztatowych

Klucze udarowe pneumatyczne 3/4’’ wykorzystuje się do pracy praktycznie we wszystkich wiodących gałęziach przemysłu oraz większych serwisach. Decydują o tym przede wszystkim ich niepodważalne zalety. Są to między innymi  korzystny stosunek mocy do masy i gabarytów, nieskomplikowana architektura oraz odporność na przeciążenia. Poza tym mogą one także pracować w środowisku zagrożenia wybuchem, w obecności łatwopalnych pyłów oraz oparów. Istotnym elementem konstrukcji tych urządzeń jest mechanizm młotkowy, czyli popularny udar. Najlepsze modele wykonuje się z lekkiego aluminium. Pozwala to na dużo wygodniejszą pracę z dużo lżejszym urządzeniem. Kompozytowe obudowy dają z kolei możliwość zmniejszenia ich rozmiarów, co jest dosyć popularna tendencją dla urządzeń tego typu. Oprócz tego, że wpłynęło to na jeszcze mniejsze rozmiary narzędzi, pozwoliło bardziej wydajnie odprowadzić powstające w czasie pracy ciepło. A także lepiej regulować moc urządzenia za pomocą zmiany dopływu powietrza. Jeśli zatem szukamy dobrej marki klucza, warto postawić na Ingersoll Rand. To producent znany na rynku, cieszący się szacunkiem w branży, posiadający krajowy serwis. 

Pneumatyka warsztatowa dla profesjonalistów oraz zawodowców

Obecne w tej kategorii klucze proponujemy profesjonalistom i zawodowcom. Dlaczego? Dlatego, że są to przede wszystkim narzędzia zasilane sprężonym powietrzem o wielkiej mocy. Posiadają potężne parametry, których w warunkach półprofesjonalnych po prostu nie ukażą. To wprost idealny sprzęt do warsztatów samochodowych, także tych które obsługują całe floty. Duża moc, którą posiadają te narzędzia warsztatowe zagwarantują efektywną pracę. A także możliwość odkręcenia czy przykręcenia nawet porządnie zapieczonych śrub. To prawdziwa oszczędność czasu i pieniędzy. Nasza pneumatyka przemysłowa w tej kategorii to moc, na którą należy wręcz uważać gdyż w przypadku mniejszych pojazdów, nieuważne obchodzenie się z nią może doprowadzić do uszkodzenia. Odpowiedni dobór peryferiów, takich jak dobra sprężarka oraz linie zasilające z pewnością sprawią, że sprzęt ten ukaże maksimum swoich możliwości. A to zdecydowanie przełoży się na sprawność oraz zmniejszenie kosztów. Pneumatyka to także synonim niskiej awaryjności, co podczas robót przy dużych przeciążeniach oraz  sporych naprężeniach, ma niebagatelne znaczenie.

Narzędzia pneumatyczne z udarem do zastosowań specjalnych

Udar pneumatyczny to system o wielkiej mocy. Podobnie jak przybory weń wyposażone. Wydajny układ tego rodzaju pozwala wielokrotnie zwiększyć moc urządzenia oraz jego skuteczność. Choć jest popularnym rozwiązaniem w wiertarkach, można go również często spotkać w innego rodzaju obrabiarkach i grzechotkach. Udar jest, krótko mówiąc, systemem, który podczas odkręcania lub wiercenia wytwarza serię rytmicznych uderzeń na pracujące urządzenie. Efekt ten można uzyskać w sposób mechaniczny, pneumatyczny lub hydrauliczny. Dzięki niemu praca urządzenia zostaje punktowo wsparta wielką siłą chwilową. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie nie tylko w przypadku wiercenia. Także ruch obrotowy przy wkręcaniu i wykręcaniu otrzymuje dzięki temu potężną dawkę energii. Udar pneumatyczny uchodzi za najmocniejszy. Z tego powodu narzędzia, w których go zmontowano dysponują naprawdę dużą mocą. Mocą, którą można skutecznie wykorzystać do najbardziej wymagających zadań i prac warsztatowych. Pomimo, że sam mechanizm jest dość prosty, jego możliwości pozwalają pracować szybciej, lepiej i skuteczniej.