Filtruj według

Szlifierki listwowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Szlifierki listwowe pneumatyczne, posuwisto zwrotne, do zastosowań przemysłowych

Szlifierki listwowe pneumatyczne to modele, które służą do pracy z dużymi płaskimi powierzchniami. Dzięki szerokości swej powierzchni roboczej pozwalają one na szlifowanie naprawdę w rozmiarze xxl. To także narzędzia o zdecydowanie najmniej skomplikowanej architekturze i zasadzie działania. Dzięki temu rzadko ulegają awariom i są niezwykle wydajne. W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu świetne modele, takie jak chociażby szlifierka listwowa posuwisto zwrotna Ingersoll Rand 315-EU. To wspaniałe narzędzia pneumatyczne, dzięki którym takie czynności jak kształtowanie, wyrównywanie czy wygładzanie staną się przyjemne i efektywne. Ten rodzaj urządzeń zasilanych sprężonym powietrzem wypada pod wieloma względami niż wersje elektryczne. Z pewnością do ich zalet należą niska awaryjność, dobra wydajność i stosunkowo niskie zapotrzebowanie na energię. Potrafią one ponadto wykonać dużą ilość pracy korzystając z silnika o stosunkowo niewielkiej mocy. Z kolei wykonywany przez nie ruch posuwisto-wrotny gwarantuje dokładnie zbieranie, dobrą gładkość i równą powierzchnię szlifowania. Serdecznie zapraszamy naszych Klientów do zapoznania się z naszym sprzętem w tej kategorii.

Szlifierki pneumatyczne warsztatowe, sklep z pneumatyką zaprasza

Szlifierki listwowe wykorzystuje się najczęściej do drewna.  Z racji swoich potężnych parametrów, znajdują one zastosowanie głównie w większych zakładach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie żeby zainstalować je także w mniejszych warsztatach. Ingersoll Rand to znany i uznany producent, który także w tej kategorii z pewnością trzyma wysoki poziom swoich wyrobów. A także ich parametrów. Potężna ilość obrotów na minutę, sięgająca 3000 obr/min, pozwolą na pracę nawet z bardzo opornymi powierzchniami, wymagającymi wielu przebiegów. Ponadto urządzenia te posiadają niski poziom głośności, nieprzekraczający 94 dB. Pozwala to na duży komfort robót w porównaniu z podobnymi urządzeniami tej klasy. Chociażby elektrycznymi. Korzystny jest także poziom zapotrzebowania na powietrze tych szlifierek, na minimalnym poziomie 228 l/min. Stanowi to kolejny dobry argument do ich kupna. A to wszystko przy stosunkowo niewielkiej wadze, sięgającej niecałe trzy kilogramy, dzięki zastosowaniu kompozytowych materiałów do obudowy. Każdy, kto rozgląda się za listwową wersją tego urządzenia za rozsądną cenę, nie powinien się długo zastanawiać.  

Wydajne narzędzia pneumatyczne od wyrównywania i do wygładzania powierzchni Ingersoll Rand

Modele listwowe nadają się najlepiej do obrabiania płaszczyzn naprawdę sporych rozmiarów. Dzięki ich architekturze praca z takimi właśnie będzie szybka i bezproblemowa. Dlaczego wybrać modele, które oferujemy? Bo to przede wszystkim niezawodność, wygoda oraz ergonomia. No i oczywiście bezpieczeństwo. Wyroby firmy Ingersoll Rand cechują się świetnymi parametrami. Czy to pobór energii, ilość obrotów, waga lub poziom głośności. Każda z nich w przypadku tego sprzętu nie tylko spełnia normy, ale mocno je przewyższa. Ponadto wiele z nich to klasyczna listwowa konstrukcja. Zaopatrzona jednak we wszystkie możliwe nowinki techniczne oraz udogodnienia. Dzięki temu szlifowanie z ich pomocą nabiera zupełnie nowych barw. A także staje się po prostu łatwe. Zarówno początkujący jak i wyrobiony operator będzie mógł wykonać swą pracę na najwyższych obrotach. Systematyczny ale piekielnie dokładny ruch tych maszyn jest zabójczy dla każdej starej farby czy lakieru zalegającego na naszej powierzchni. A jednocześnie skuteczny system odprowadzania pyły sprawia, że robota jest czysta i bezpieczna dla oczu.

Szlifierki i polerki z ruchem posuwisto zwrotnym do dużych płaszczyzn

W Machonline zdajemy sobie sprawę z tego jak trudne może być skuteczne wyrównywanie lub obrabianie powierzchni w rozmiarze xxl. Dlatego też na naszych stronach znajdą Państwo tylko sprzęt, który naprawdę sobie z tą robotą poradzi. Nie jest tajemnicą, że w przypadku pneumatyki od lat stawiamy na sprawdzone narzędzia pneumatyczne Ingersoll Rand. Ten producent to ponad dziesięć dekad doświadczenia oraz tradycji w wyrobie najlepszego na rynku sprzętu. To amerykańska marka, której nazwę wymienia się na całym świecie kiedy mowa o urządzeniach zasilanych sprężonym powietrzem. Dlaczego? Dlatego, że od wielu lat są one w czołówce, a wręcz na pierwszej linii pracy w najtrudniejszych warunkach. Ingersoll Rand to marka zaopatrująca w maszyny przemysł lotniczy, chemiczny i gumowy. A także branżę spożywczą i konstrukcyjną. Ten sprzęt to prawdziwy synonim nowoczesności i, a może przede wszystkim, trwałości. To maszyny, które nie należą być może do najtańszych. Ale razem z ceną idą za nimi najlepsza na rynku jakość oraz wieloletnia wytrzymałość.