Separator woda/olej CSR150 - wydajność 4,2 m3/min

Separator woda/olej CSR150
  • Separator woda/olej CSR150
  • Separatory kondensatu
  • Separatory woda/olej
  • Separatory woda/olej
2 152,50 zł (1 750,00zł netto)
Dostawa w ciągu 1-2 dni
Ilość

  • Termin realizacji Termin realizacji zamówienia: 24h
  • Wysyłka z Polski Wysyłka z Polski z naszych magazynów
  • Masz Pytania? Zadzwoń Masz pytania o ten produkt? tel. 68 323 06 39

Separator woda/olej CSR150

Separator woda/olej CSR150

STERLING CSR150 jest całkowicie nową koncepcją, zawierającą wiele funkcji i korzyści dla klienta w jednym urządzeniu do uzdatniania kondensatu z dowolnej sprężarki śrubowej o wydajności do 4,2 m³/min przy ciśnieniu nie większym niż 16 bar. Dostępne w kolorze niebieskim lub szarym.

Separatory CSR przeznaczone są do oczyszczania kondensatów ze zdyspergowanym olejem pochodzących z prawie wszystkich sprężarek  wykorzystujących oleje mineralne lub syntetyczne na bazie mineralnej. Separatory zapewniają czystość cieczy na wylocie lepszą niż 20ppm, aż do końca okresu eksploatacji, czyli przez 4000 godzin pracy.

Nawet małe instalacje sprężonego powietrza podlegają prawu ochrony środowiska dotyczącego zanieczyszczeń spowodowanych przez nieoczyszczony kondensat ze sprężarek. W ciągu całego roku pracy nawet nowoczesna i prawidłowo serwisowana sprężarka o mocy 11 kW może wytworzyć ponad 8000 litrów kondensatu zawierającego kilka litrów oleju.

To wystarczająca ilość oleju, aby pokryć i odtlenić kilka hektarów wody, powodując utratę życia roślinnego i zwierzęcego. Takie stężenie hamuje również działanie oczyszczalni ścieków. Kondensat może być zutylizowany przez licencjonowanego odbiorcę odpadów, ale łatwiejsze i tańsze jest uzdatnienie go na miejscu.

Separatory woda/olej kondensatu

Na pokrywie znajduje się miejsce na pojemnik do próbek oraz wskaźnik pokazujący czas pracy.

Wskaźnik kontrolny separatora kondensatu