Filtruj według

Wiertarki

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Jeżeli jesteś miłośnikiem majsterkowania i samodzielnych prac remontowych, to niezbędnym narzędziem w Twojej pracy z pewnością wielokrotnie okaże się wiertarka akumulatorowa z udarem, czyli bardzo poręczna i łatwa w obsłudze wiertarka bezprzewodowa. W sklepie internetowym Machonline.pl znajdziesz narzędzia uznanej i cenionej na rynku marki Ingersoll Rand. Sprawdź, jaka wiertarka akumulatorowa z udarem czeka na Ciebie w naszej ofercie.

Wiertarka akumulatorowa z udarem - długa i niezawodna praca w każdych warunkach

Wiertarka akumulatorowa z udarem to nieoceniona wiertarka bezprzewodowa, która doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej i gniazdka. Każdy, kto pracuje w terenie wie, jak przydatna może być dobrych parametrów wiertarka udarowa akumulatorowa Ingersoll Rand.

Obecne wiertarki bezprzewodowe, dzięki ogniwom nowego typu, wyróżniają się wysokim momentem obrotowym oraz bardzo długą i niezawodną pracą nawet w trudnych warunkach. Najwyższej jakości sprzęt sprawia, że bez trudu można wywiercić nim otwór nawet w betonie. Wiertarka akumulatorowa z udarem od Ingersoll Rand, oferowana w Machonline, gwarantuje niezawodną pracę zarówno podczas domowego majsterkowania, jak i w profesjonalnych zakładach produkcyjnych. Dodatkowo wyróżnia się świetną ergonomią, dzięki czemu praca z nią to czysta przyjemność i szybkie efekty działań. Wytrzymałość, trwałość oraz uniwersalność to główne cechy, jakie posiada wiertarka akumulatorowa z udarem.

Wiertarka akumulatorowa z udarem - idealne narzędzie dla wymagających

Wytrzymała i trwała wiertarka akumulatorowa z udarem, jaką chcemy zaproponować, to wiertarka bezprzewodowa uznanej marki. Doskonałym połączeniem efektywnej pracy, wysokiej jakości oraz przystępnej ceny jest wiertarka akumulatorowa INGERSOLL RAND D5140-K22. Takie modele proponujemy w zestawach. Zazwyczaj oprócz właściwego sprzętu, jakim jest wiertarka akumulatorowa z udarem, w skład wchodzą też dwie baterie i ładowarka. Całość umieszczona jest w eleganckiej i dobrze chroniącej przed uszkodzeniami walizce.

Wiertarka bezprzewodowa z naszej oferty to świetna jakość. Z pewnością przez wiele lat będą się wyróżniać długą i niezawodną pracą, co możliwe jest między innymi dzięki wzmocnionej stalą obudowie. Dzięki niej sprzęt będzie także mniej narażony na wszelkie uszkodzenia podczas pracy lub transportu. Nasze wiertarki bezprzewodowe to też wyjątkowo bezpieczna praca. Szereg zabezpieczeń, jak chociażby błyskawiczny, elektroniczny hamulec oraz przełącznik regulacji prędkości, są w stanie zapewnić efekty przy zachowaniu maksymalnej ochrony.  Z kolei wysoki moment obrotowy, niewielkie rozmiary oraz naprawdę duża prędkość, to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Jeżeli chcesz zatem sprawić, że wiele działań stanie się łatwiejszych, postaw na wiertarki bezprzewodowe (wiertarka akumulatorowa z udarem) ze sklepu Machonline.