Filtruj według

Narzędzia izolowane

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

W tej kategorii znajdziesz niezawodne i wykonane z materiałów najwyższej jakości narzędzia izolowane, niezbędne między innymi podczas różnorodnych prac wykonywanych przez elektryków. Nasz asortyment obejmuje szczypce izolowane, czyli szczypce dla elektryków. Poznaj szczegóły oferty Machonline.pl i wybierz szczypce izolowane najlepiej dopasowane do charakteru wykonywanej przez Ciebie pracy.

Narzędzia izolowane - niezbędne narzędzia dla elektryków i monterów instalacji elektrycznych

Narzędzia izolowane to takie narzędzia, których część lub całość została pokryta izolatorem, czyli materiałem chroniącym operatora przed działaniem prądu elektrycznego. Od jakości takich przyborów jak na przykład szczypce izolowane, bardzo często zależy bezpieczeństwo, a nawet życie elektryków lub innych fachowców. Tylko narzędzia izolowane (w tym szczypce izolowane) wykonane z materiałów najwyższej jakości dają gwarancję ochrony pracujących z nimi elektryków, monterów i innych robotników. Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą instalacje wysokonapięciowe lub wysoko prądowe, warto postawić na sprawdzone rozwiązania i wybrać produkty z naszego sklepu internetowego. Oferowane przez nas szczypce izolowane uznanej marki SATA to przede wszystkim synonim bezpieczeństwa i niezawodności w każdej sytuacji. O jej popularności świadczy między innymi dożywotnia gwarancja na oferowane produkty.

Narzędzia izolowane - szczypce izolowane do zadań specjalnych

Narzędzia izolowane (w tym również szczypce izolowane) mają także istotny wpływ na komfort pracy ich użytkownika. To przede wszystkim świadomość, że jesteśmy posiadaczami niezawodnych narzędzi, które mogą nas uchronić przed niebezpiecznymi wypadkami. Nasze szczypce izolowane występują w rozmiarach 6’’, 7’’ i 8’’ i spełniają szereg najbardziej rygorystycznych norm w swojej kategorii, co potwierdzają specjalne oznaczenia. Zostały również gruntownie przebadane i sprawdzone pod kątem  termicznym, mechanicznym, elektrycznym, toksycznym oraz radiologicznym. Nasze narzędzia izolowane (szczypce izolowane) dają gwarancję, że praca przy gniazdkach, przewodach lub urządzeniach elektrycznych będzie bezawaryjna i wolna od zagrożeń. Ponadto pozwalają także efektywnie wykonywać pracę.

Szczypce izolowane - profesjonalny sprzęt do montażu instalacji elektrycznych

Od wyboru odpowiednich narzędzi izolowanych (mogą to być na przykład szczypce izolowane) zależy nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pracy. Właśnie z tego powodu warto postawić na zakup produktów od prestiżowych marek, które od lat są na rynku synonimem niezawodności i najwyższej jakości. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć szczypce izolowane SATA, które dają gwarancję najwyższego stopnia ochrony. Wyróżniają się między innymi wysoką jakością izolacji, która chroni przed napięciem do 1000V, co zostało potwierdzone odpowiednim symbolem bezpieczeństwa. Szczypce izolowane SATA, zanim trafią na rynek, są bardzo rygorystycznie testowane przez producenta. W tym przypadku duże znaczenie ma także  niska palność obudowy, która mogłaby poparzyć instalatora lub uwolnić szkodliwe substancje. Wybierając szczypce izolowane z naszej oferty, mają Państwo gwarancję, że ryzyko niebezpiecznych sytuacji związanych z pracą zostanie wyeliminowane.

Szczypce izolowane - profesjonalne szczypce dla elektryków

Szczypce izolowane to niezawodne szczypce dla elektryków. Takie narzędzia wyróżniają się grubą warstwą izolacji, a także jaskrawymi kolorami. Używane są do obcinania, formowania lub zginania przewodów elektrycznych. Mogą one przybierać różne kształty, ale najczęściej spotykany jest model ze szczękami płaskimi. Zdarzają się również wersje boczne (tradycyjne „boczki”), nastawne oraz czołowe. W naszej ofercie można znaleźć niezawodne szczypce izolowane (szczypce dla elektryków). Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.