Filtruj według

Szlifierki taśmowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Pneumatyczne szlifierki taśmowe do gratowania, do aluminium, do drewna, do tworzyw sztucznych

Pneumatyczne szlifierki taśmowe to, jaka sama nazwa wskazuje, takie rodzaj tych urządzeń, w których elementem roboczym jest obracająca się taśma z papieru ściernego. Nadają się one najlepiej do pracy z dużymi powierzchniami płaskimi, ewentualnie lekko wypukłymi. Z racji ich budowy dość trudno używać ich do większych zaokrągleń lub wypukłości. Na stronach Machonline znaleźć można takiego przedstawiciela tych pneumatycznych narzędzi jak chociażby przecinarka pneumatyczna taśmowa Red Rooster RRG-3611. Można powiedzieć, że jest to przyrząd do zadań specjalnych. Stosowana najczęściej do gratowania materiału, posiada bardzo ergonomiczną konstrukcję, której zawdzięcza perfekcyjne wręcz wyważenie. Zaleca się ją do pracy z powierzchniami drewnianymi, stalowymi, aluminiowymi, a także z tworzywami sztucznymi. Sprzęt ten stanowi częsty widok w warsztatach samochodowych, gdyż używa się go często do nadwozi. Ponadto dobrze radzi sobie z takimi czynnościami jak usuwanie nadlewów, wygładzanie nierówności czy mniej skomplikowane prace domowe. Z kolei Red Rooster to czołowy światowy producent przyborów i narzędzi zasilanych sprężonym powietrzem.

Szlifierki taśmowe do dużych powierzchni i do robót precyzyjnych

Szlifierki taśmowe cieszą się sporym zainteresowaniem zarówno w przemyśle i produkcji, jak i typowych domowych zastosowaniach. Świetnie radzą sobie w czasie różnorakich prac naprawczych czy remontowych, na przykład przy boazeriach. Modele pneumatyczne są tradycyjnie cichsze i w odpowiednio zaprojektowanej instalacji będą cechowały się nieco mniejszym zapotrzebowaniem na energię. Ponadto są to wersje nieco mniejsze, więc dzięki nim będzie można dotrzeć do trudniej dostępnych miejsc. Modele, które Państwu oferujemy, wyróżniają się bardzo wytrzymałą obudową oraz ogólnym świetnym poziomem wykonania. Co z kolei ma spory wpływ na wysoką ergonomię tego sprzętu. Niski poziom hałasu i wibracji sprawiają, że z tymi narzędziami po prostu pracuje się wygodniej. Operator nie narzeka na wagę ani nieporęczność urządzenia. Możliwość regulacji obrotu taśmy pozwala ponadto optymalnie dobrać jej prędkość do rodzaju wykonywanej pracy. Szybsze zaleca się do robót na dużych powierzchniach, te wolniejsze zaś podczas bardziej precyzyjnych. Ważna w tego typu przyrządach jest także funkcja automatycznego odsysania pyłu. 

Pneumatyczne narzędzia szlifierskie sklep Machonline.pl zaprasza

Szlifierka taśmowa matrycowa to model, który szczególnie w ostatnich czasach cieszy się sporą popularnością wśród tego typu urządzeń w ogóle. Nie powinno to dziwić bo te wersje pozwalają na naprawdę dużo. Ich używanie jest wygodne i bardzo komfortowe. Ponadto większość z nich wyposażono w szereg użytecznych udogodnień. Są tutaj między innymi system błyskawicznego odsysania pyłu, ergonomiczny uchwyt czy regulacja przesuwu papieru. Wszystko to sprawia, że praca z tym sprzętem to czysta przyjemność. A także łatwa i bezproblemowa obróbka zarówno twardych jak i miękkich materiałów. Są także zupełnie banalne w obsłudze. Wymiana w nich taśmy ma miejsce przy pomocy dźwigni umieszczonej na zewnątrz urządzenia. Nawet początkujący operator da sobie z tym radę. Pozwalają one ponadto lepiej kontrolować pracę. Jak wiadomo zbyt duży nacisk na urządzenie może skutkować nierównomiernym obrabianiem obrabianej powierzchni. Aby uzyskać odpowiednią precyzję i gładkość trzeba niejednokrotnie wykazać się sporą zręcznością. Współczesne modele są w tej kwestii dużo bardziej „wyrozumiałe” i pozwalają lepiej się regulować. 

Urządzenia i akcesoria warsztatowe Red Rooster

W Machonline w każdej kategorii staramy się Państwu dostarczać sprzęt, który uważamy za najlepszy w swej klasie. A także taki, który posiada najlepszy stosunek jakości i trwałości do ceny. W tym przypadku proponujemy Państwu narzędzia pneumatyczne warsztatowe uznanej  firmy Red Rooster. To marka, która od pewnego czasu zdobywa uznanie wśród wymagających użytkowników sprzętu warsztatowego. Maszyny te bardzo dobrze nadają się między innymi do wykańczania spoin i odlewów, usuwania zadziorów i innych, raczej lekkich, prac szlifierskich. Wyposażono je w wiele nadających ergonomię nowinek technicznych. Może to być chociażby użyteczny gumowany uchwyt, który będzie zapewniał odpowiednią izolację między maszyną a dłonią operatora. Oprócz tego – ruchome złącze powietrza, błyskawiczny przycisk bezpieczeństwa oraz regulowany wylot powietrza. Wszystko to sprawia, że maszyny Red Rooster są klasą samą w sobie. I między innymi dlatego zdecydowaliśmy się dołączyć je do naszej oferty. My zaś do świetnej jakości naszego asortymentu dokładamy wygodny system zakupów, błyskawiczną wysyłkę oraz nowoczesne metody płatności.