Filtruj według

Pistolety do powietrza

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Pistolety do sprężonego powietrza - niezawodny pistolet do czyszczenia sprężonym powietrzem, suszenia i chłodzenia

Pistolet do sprężonego powietrza (czyli m.in. pistolet do czyszczenia sprężonym powietrzem) to niezwykle przydatne urządzenie pneumatyczne. Najczęściej korzystają z niego osoby pracujące w przemyśle samochodowym, budowlanym lub mechanicznym. Pistolet do sprężonego powietrza sprawdza się perfekcyjnie w przypadku czyszczenia z brudu trudno dostępnych miejsc za pomocą strumienia sprężonego powietrza. Czy to zapiekły brud czy smar, pistolet do czyszczenia sprężonym powietrzem na pewno sobie z nimi poradzi. Przykładowo model z długą dyszą metalową 100mm lub 300mm pozwoli zaoszczędzić cenny czas i energię. Pistolet do sprężonego powietrza to również możliwość zaoszczędzenia na kosztownych środkach chemicznych oraz mniej męczące czyszczenie. Tego typu narzędzia pneumatyczne to czystość i ergonomia. Innym popularnym zastosowaniem pistoletu do sprężonego powietrza jest suszenie często nawet bardzo dużych powierzchni. Jest to istotna właściwość podczas prac polegających na łączeniu elementów przy pomocy klejów i tym podobnych środków. Wreszcie – pistolet do sprężonego powietrza pozwala również na efektywne chłodzenie. Podobnie jak w przypadku osuszania, będzie to świetna opcja wszędzie tam, gdzie praca polega na klejeniu oraz łączeniu. 

Pistolet do sprężonego powietrza - oferta na pistolety do sprężonego powietrza z kompletem końcówek w wielu rozmiarach

Pistolety do sprężonego powietrza firmy Rectus, które między innymi posiadamy w naszej ofercie, to wielokrotnie potwierdzona jakość. To narzędzia pneumatyczne przeznaczone do pracy w naprawdę trudnych warunkach. Ich niewątpliwą zaletą są załączone w komplecie końcówki różnego rodzaju. Pistolet do sprężonego powietrza to narzędzie uniwersalne, ale podczas jego użytkowania należy pamiętać o zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Wydmuchiwanych zanieczyszczeń nie należy kierować w stronę innych osób. Pistolet do sprężonego powietrza z końcówkami cieszy się bardzo dużą popularnością. Modele z naszej oferty to gwarancja długiego oraz niezawodnego działania. Szeroki wybór dołączanych do nich dysz pozwala na bardzo szeroki dobór miejsc oraz stanowisk pracy. Ponadto pistolety do sprężonego powietrza wykonane są z dobrej klasy nylonu z domieszką włókna szklanego. Sprawia to, że są naprawdę wytrzymałe i z pewnością trwałe. Poza tym te narzędzia przodują w kwestiach ergonomii pracy. Lekki materiał, dopasowany kształt oraz antypoślizgowy korpus umożliwią wygodną i efektywną pracę w każdych niemalże warunkach. Dodatkowo w większości zestawów znajduje się specjalny uchwyt/stojak pozwalający porządkować końcówki.

Pistolet do sprężonego powietrza od Machonline.pl

Pistolet do sprężonego powietrza z oferty sklepu Machonline.pl pozwala na szybkie oraz dokładne czyszczenie nawet bardzo dużych i wymagających powierzchni. Lekka oraz trwała (a przy tym bardzo stabilna) konstrukcją daje możliwość komfortowej pracy, która nie wymaga dużego wysiłku. Pistolet do sprężonego powietrza sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczą się dokładność oraz skuteczność.