Filtruj według

Klucze płasko-oczkowe

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Dobre klucze płasko oczkowe z grzechotką wykonane w technologii GEARWRENCH, nowy poziom siły

Klucze płasko oczkowe z grzechotką to taki rodzaj tych kluczy warsztatowych, który z jednej strony posiada zakończenie plaski, a z drugiej oczko. Obydwa zakończenia powinien cechować jeden rozmiar. Dobry klucz płasko-oczkowy z grzechotką pozwala dużo dokładniej złapać wkręcany lub wykręcany obiekt. Lepszy rozkład sił działających na śrubę pozwala też jej po prostu nie zniszczyć lub zerwać. Ponadto sprawia, że efekt naszej pracy jest dużo lepszy. Sklep internetowy Machonline proponuje Państwu klucze z grzechotką w prawdziwie mocarnym wydaniu, czyli od firmy SATA. To producent nie byle jaki. To uznana marka, która swe klucze płasko oczkowe w tej kategorii opatruje wieczystą gwarancją. Wersje tych narzędzi z grzechotką ponadto wykonane zostały w specjalnej technologii GEARWRENCH®. To nic innego jak niezwykle wytrzymały mechanizm zębatkowy wykonany z hartowanej stali. Pozwala on na kilkakrotnie krótszy skok klucza podczas pracy, przy użyciu tej samej siły. Powoduje to, że jest to sprzęt, który da radę w sytuacjach gdzie inne narzędzia zawodzą. Te przybory to po prostu szybka i efektywna praca.

Zestaw kluczy płasko oczkowych do zastosowań profesjonalnych

Klucze płasko oczkowe z grzechotką które oferujemy, to nie tylko pojedyncze produkty. Każdy, kto prowadzi jakikolwiek zakład lub pracuje w warsztacie wie, że fachowiec powinien posiadać konkretny zestaw kluczy płasko-oczkowych. Na naszych stronach można znaleźć kilka ich rodzajów. Są to przede wszystkim zestaw kluczy z grzechotką 8 elementów. To ergonomiczny, mocny i trwały komplet tych narzędzi do szerokości 19mm. Z kolei dla szukających czegoś więcej przygotowaliśmy zestaw zawierający aż 23 narzędzia tego rodzaju. Każde z nich posiada z jednej strony szczęki płaskie z drugiej, zaś oczko. Stworzono je do pracy w naprawdę ciężkich warunkach. Można poddawać je dużym obciążeniom. To idealna opcja wykorzystania zarówno w warsztacie samochodowym, parku maszyn i w różnych gałęziach przemysłu. Ich różnorodność sprawia, że możliwości ich zastosowania są bardzo szerokie. Mogą to być nawet domowe prace remontowo–budowlane. Narzędzia firmy SATA są ponadto doskonale zabezpieczone przed korozją. Same w sobie stanowią estetyczny produkt mechaniki, który prezentuje się i działa świetnie. 

Dobre klucze płasko oczkowe proste i otwarte, odporne na duże obciążenia

Dobre klucze płasko oczkowe to chyba najbardziej uniwersalne wersje tych narzędzi. Spotkać można je praktycznie w każdym przydomowym warsztacie i praktycznie w każdym zakładzie mechanicznym. Do ich najpopularniejszych rozmiarów należą z pewnością wersje z zakresu 8mm do 20mm. Z kolei modele 13mm oraz 21 mm najczęściej znajdują zastosowanie w warsztatach samochodowych. Czy to wersje proste (z oczkiem zamkniętym), czy otwarte (z oczkiem niedomkniętym) – dla nikogo nie będzie tajemnicą, że najlepsze okazują się te, wykonane z dobrej jakości stali narzędziowej. I w przypadku narzędzi muszących znosić tak wielkie obciążenia nie ma co wybierać tanich, miękkich półproduktów. Dobrym wyborem będą na przykład zestawy kluczy płasko oczkowych 23 sztuki z grzechotką i z szybką zmianą kierunku firmy SATA. W przypadku tego producenta mogą mieć Państwo pewność, że nawet w ekstremalnych warunkach nie zmienią one swych parametrów. To praktycznie niezniszczalne produkty, które na co dzień stosują nawet spore przedsiębiorstwa budowlane, mechaniczne i stoczniowe.  

Sklep z narzędziami warsztatowymi zaprasza

Dobre klucze płasko oczkowe najlepiej kupować w zestawie. W taki sposób można zaoszczędzić pieniądze, a te na sprzęt dobrej jakości, jak zwykle, trzeba będzie wydać. Dobry zestaw może zawierać 6, 8 lub 12 elementów, choć te profesjonalne zawierają ich nawet kilkadziesiąt. Materiałem, z którego wykonuje się najbardziej wytrzymałe modele jest odkuwana matrycowo stal chromowo wanadowa. Pomaga ona uniknąć korozji i daje poza tym świetny, połyskujący efekt. Z kolei najbardziej ergonomiczne komplety zawierają klucze posiadające oczko z jednej strony, z drugiej zaś – szczęki płaskie. Dzięki temu śrubę można traktować z różnym i wielostronnym naciskiem. Ma to znaczenie w przypadku bardziej delikatnej roboty, kiedy nie chcemy śruby po prostu zniszczyć. Choć najważniejszym kryterium wyboru tych akcesoriów pozostaje materiał i wsparcie producenta (najlepiej dożywotnia gwarancja), dobrze ocenić także dodatkowe akcesoria, które w zestawie możemy znaleźć. Z pewnością należy do nich sama walizka. Wbrew pozorom jej parametry nie mogą być byle jakie. Zdecydowanie powinna ona dobrze przytrzymywać zawartość oraz znosić dobrze znosić transport.