Filtruj według

Klucze udarowe 1"

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji
Aktywne filtry

Pneumatyczne klucze udarowe 1", narzędzia pneumatyczne do warsztatów.

Klucze udarowe pneumatyczne 1’’ to rozwiązania, które dobrze sprawdzą się w przemyśle ciężkim, lekkim oraz do zastosowań amatorskich. Dadzą sobie radę także z naprawą mniejszych i większych maszyn budowlanych. Wersje, które nasz sklep internetowy Machonline proponuje na swoich stronach, to trwałe i wytrzymałe narzędzia pneumatyczne. Obsłużą one nawet tak potężne maszyny jak autobusy czy ciężarówki. A także poajzdy rolnicze lub potężne maszyny przemysłowe czy budowlane. To sprzęt warsztatowy, który przeznaczono do profesjonalnych zastosowań. A jednocześnie prawdziwy synonim nowoczesności, wytrzymałości oraz ergonomii. Materiały oraz technologie zastosowane w tych urządzeniach zapewnią bardzo wysoką moc. Pozwoli ona na długą i bezawaryjną pracę z największymi maszynami nawet w ekstremalnych warunkach pracy. Każda robota polegająca na odkręcaniu śrub w kołach, konserwacji  zawieszenia lub wymiana klocków hamulcowych będzie dzięki nim szybka i bezproblemowa. Pneumatyka przemysłowa tego typu to ponadto świetny stosunek mocy do wagi. Daje to z kolei możliwość łatwego manewrowania oraz wygodnej pracy nawet w trudno dostępnych miejscach. 

Ciche klucze udarowe pneumatyczne 1’’ dla stacji serwisowych i garaży technicznych

Klucze udarowe pneumatyczne 1’’ to wytrzymały sprzęt, który zaprojektowano specjalnie tak, aby był w stanie zapewniać naprawdę sporą wartość momentu obrotowego. A także żeby ją utrzymywać nawet w trudnych warunkach pracy. Moc tę łatwo kontrolować odpowiednio zmieniając dopływ strumienia sprężonego powietrza. Oprócz świetnych parametrów te narzędzia przemysłowe cechują się również wysokim poziomem ergonomii oraz jakością wykonania. Wszystkie elementy regulacyjne, takie jak pokrętła czy rękojeści są łatwo dostępne a ich precyzyjne użycie nie przysparza żadnych problemów. Zdecydowanie trzeba też podkreślić, że urządzenia te to po prostu wyższy poziom bezpieczeństwa. Instalacje oraz narzędzia zasilane sprężonym powietrzem nie emitują iskier. Można ich zatem bez obaw używać w miejscach, w których można spotkać łatwopalne opary. Jak na przykład w warsztatach samochodowych. Ponadto sprzęt, który znajdą Państwo na stronach sklepu internetowego Machonline cechuje się wyjątkowo niskim poziomem emitowanego hałasu. Co niestety jest częstą bolączką urządzeń tego typu. Wprowadza to robotę w warsztacie, stacji serwisowej czy garażu na wyższy poziom wygody i wydajności. 

Klucze jednocalowe do ciężarówek, do maszyn rolniczych, do maszyn budowlanych

Klucze udarowe pneumatyczne 1" stanowią największy rozmiar tych przyrządów stosowanych najczęściej w dużych warsztatach. Większe są jeszcze wersje jedno- i półcalowe, ale służą one do obsługi bardzo dużych maszyn przemysłowych. Jednocalowe modele używa się zazwyczaj podczas takich czynności jak odkręcanie i dokręcanie śrub w kołach pojazdów takich jak ciężarówki. Dużo częściej znajdują one zastosowanie w większych jednostkach, takich jak maszyny budowlane, maszyny rolnicze, pojazdy wojskowe a nawet okręty. Podobnie jak inne narzędzia pneumatyczne z udarem, należy je wykonać z materiałów o podwyższonej trwałości oraz wytrzymałości. Co oznacza najczęściej, że elementy robocze wykonuje się przy pomocy techniki kutej. Do pracy z udarem jest to niezbędne. Całość daje ten pozytywny efekt, że generalnie pneumatyka udarowa konstruowana jest z elementów trwalszych, dużo bardziej wytrzymałych oraz mniej awaryjnych. Dzięki temu narzędzia te mogą  pracować nawet w bardzo trudnych warunkach przy odkręcaniu śrub które wymagają użycia bardzo wysokiego momentu obrotowego. Jednak ich wysokie parametry wymagać będą jednak instalacji o dużych mocach.

Pneumatyka warsztatowa pełna nowoczesnych rozwiązań technicznych

Nasze narzędzia pneumatyczne będą stanowić niezbędne wyposażenie dla służb utrzymania ruchu, przedsiębiorstw montażowo-budowlanych czy każdego poważniejszego serwisu samochodowego. Szczególnie takiego, który wykonuje usługi dla flot samochodów ciężarowych. O wysokiej jakości komponentów, z których je wykonano oraz parametrach, już wspominaliśmy. Są to jednak także przybory, do których producent wprowadził szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych. Przede wszystkim w zakresie ergonomii pracy. Mówimy tutaj o takich udogodnieniach jak obudowa i uchwyty, które w wydatny sposób obniżają drgania. Przez co sama praca staje się wygodniejsza dla operatora, a jednocześnie mniej męcząca i jednocześnie bardziej wydajna. Ponadto, są to urządzenia znacząco cichsze od swoich elektrycznych a nawet starszych odpowiedników. Trzeba także wspomnieć o bardzo wysokim momencie obrotowym tych maszyn, którego uzyskanie możliwe jest praktycznie tylko przy zasilaniu sprężonym powietrzem. Całość sprawia, że stosunek mocy, którą są w stanie osiągnąć te narzędzia do pobieranej energii oraz wygody pracy, jest niezwykle korzystny. A to przekłada się między innymi na popularność tych kluczy wśród Klientów.