Filtruj według

Szlifierki do usuwania kleju

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Szlifierki do usuwania kleju z tarczami, sprzęt pneumatyczny dla fachowców

Szlifierki do usuwana kleju Ingersoll Rand to najlepsze rozwiązanie wtedy, kiedy musimy naprawdę szybko i dokładnie usunąć substancję klejącą z różnego rodzaju powierzchni. A sytuacji takich jest naprawdę mnóstwo. Może to być powierzchnia po klejonej posadzce, parkiecie czy linoleum. A także naklejka lub ślad po elemencie. Nie zawsze musi to być powierzchnia duża. Sklep internetowy Machonline oferuje odpowiednie to tego rodzaju robót urządzenia pneumatyczne. Są to między innymi Szlifierka z tarczą do usuwania kleju Ingeroll Rand 324-1 oraz model z 12 tarczami Ingersoll Rand 324. Świetnie nadadzą się one zarówno do prac warsztatowych, czy przemysłowych, jak i tych mniej skomplikowanych, domowych. Wyborne parametry jakie posiadają te narzędzia pneumatyczne dla fachowców, sprawiają, że są one świetnym wyborem dla zakładów pracy, warsztatów czy linii produkcyjnych. Także w tej kategorii oferujemy Państwu wielokrotnie sprawdzony sprzęt, który sami wypróbowaliśmy. W swojej klasie jest to propozycja idealnie łącząca możliwości z jakością oraz ceną. 

Fachowe szlifierki do usuwania kleju Ingersoll Rand, wysokiej klasy narzędzia zasilane sprężonym powietrzem

Szlifierki do usuwania kleju, które znajdą Państwo w naszej ofercie, odznaczają się świetnymi parametrami i jeszcze lepszą ergonomią. Do niektórych z nich zamontować można aż 12 końcówek. Pozwala to na skuteczne usunięcie środka klejącego z rożnego rodzaju powierzchni i wielu różnych, czasem nietypowych miejsc. A także wykonanie tej pracy bez ryzyka uszkodzenia samej powierzchni. Oprócz dobrych podstawowych parametrów, nasz sprzęt pneumatyczny cechuje się wieloma oryginalnymi i eleganckimi rozwiązaniami. A te zdecydowanie poprawiają jakość pracy z nimi. To przede wszystkim niska waga, którą uzyskano wykonując obudowę z kompozytu. Ponadto, odpowiednio dobrana prędkość obrotowa pozwalająca usuwać elementy klejone bez uszkodzenia na przykład lakieru. Również takie parametry jak ilość obrotów na minutę, moc czy poziom głośności czynią te narzędzia pneumatyczne jednymi z najlepszych w swojej kategorii. Z kolei ich producent, Ingersoll Rand, od wielu lat stanowi synonim bezpieczeństwa, wygody oraz efektywności pracy. Nasz sprzęt to optymalny mariaż jakości, komfortu oraz wysokich parametrów.

Pneumatyczne narzędzia do usuwania kleju, do szlifowania powierzchni

Nasz asortyment w tej kategorii to sprzęt, który usuwa nawet najstarsze i najbardziej zapieczone łączenia i warstwy klejowe. Z pewnością będzie optymalnym rozwiązaniem we wszystkich miejscach pracy, w których po prostu liczy się czas. Kleje, szczególnie te przemysłowe, od zawsze stanowiły jeden z największych problemów w kwestiach usuwania i szlifowania. Na szczęście z naszymi szlifierkami to już przeszłość. Te narzędzia pneumatyczne mogą zadziwić swoją skutecznością, parametrami oraz wydajnością pracy. Przede wszystkim są to przybory do roboty zasilane sprężonym powietrzem, co już samo w sobie jest dosyć wymowne. Zapowiada także wysoką efektywność. Nie bez znaczenia jest także fakt, że każde z nich to stosunkowo prosta konstrukcja. Jednocześnie jednak wzbogacona o długi szereg nowinek oraz udogodnień technicznych. Dzięki temu wydatnie poprawiono takie ich właściwości jak chociażby dokładność szlifowania, wydajność oraz pobór energii. Ponadto to wysoki poziom ergonomii w czasie używania. A wszystko to zamknięte w lekkiej i niewielkiej obudowie pod którą kryje się spora moc oraz trwałe materiały. 

Profesjonalne szlifierki Ingersoll Rand czyli profesjonalny sprzęt na lata

Ingersoll Rand to amerykański producent, którego narzędzia towarzyszą nam w Machonline od początku naszej działalności. Jesteśmy ludźmi z branży i zawsze polecamy to, co sami wypróbowaliśmy i czego jesteśmy pewni. Ten wytwórca to przede wszystkim synonim wyrobów o niezwykłej trwałości. Sam fakt, że na sporą część swojego asortymentu daje on wieczystą gwarancję, mówi są za siebie. To ponad sto lat tradycji produkowania dla takich branż jak między innymi przemysł spożywczy, chemiczny, tworzyw sztucznych czy lotniczy. Sprzęt tej firmy można spotkać na halach największych marek i producentów na całym świecie. Czy to fabryki, warsztaty czy hangary. Narzędzia Ingersoll Rand to naprawdę asortyment przeznaczony do zadań specjalnych.   Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić go do naszej oferty, żeby nasi Klienci byli pewni jakości, którą od nas dostają. To uczciwa cena za wysoką jakość. Staramy się także, aby z naszej strony gwarantować pełen komfort zakupów. Dlatego oferujemy również specjalistyczne doradztwo, błyskawiczną wysyłkę oraz wygodne, nowoczesne metody płatności.