Filtruj według

Klucze nasadowe

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Klucze nasadowe z grzechotką, końcówki i nasadki Philips, Pozidriv oraz Torx.

Klucze nasadowe z grzechotką, które znajdą Państwo na naszych stronach, są przeznaczone do warsztatów, to narzędzia o podwyższonej wytrzymałości. Choć najczęściej stosuje się je do odkręcania i do dokręcania śrub, te klucze potrafią o wiele więcej. Na przykład taka grzechotka dwukierunkowa GEDORE. To sprzęt posiadający wiele zastosowań przede wszystkim w motoryzacji oraz w różnych gałęziach przemysłu. Wykonana ze stali, chromowana, drobnouzębiona, świetnie nada się do pracy w trudno dostępnych miejscach. Oferujemy dobre narzędzia ręczne wysokiej klasy, sprawdzające się świetnie w obszarach wyposażenia warsztatów czy rozwiązań dla branż takich jak rzemiosło, przemysł oraz mechanika. Oferujemy grzechotki szybkomocujące z naprawdę szerokim wyborem wkładów. Są tutaj końcówki typu Philips, Pozidriv czy Torx. Wszystko to narzędzia bardzo poręczne trwałe i naprawdę mocne. Polecamy szczególnie klucze firmy SATA oraz Gedore. To prawdziwe przybory do zadań specjalnych. Choć swe główne zastosowanie znajdują w przemyśle, można je znaleźć również w warsztatach samochodowych.  Narzędzia SATA spełniają amerykańskie niemieckie normy DIN oraz amerykańskie ANSI. 

Klucze nasadowe z grzechotką w zestawach dla wymagających użytkowników.

Klucze nasadowe z grzechotką, które chcemy Państwu zaproponować, znaleźć można u nas również w imponujących kompletach. Oferowane zestawy kluczy nasadowych to najczęściej aż 86 świetnej jakości elementów. I wszystkie wykonano z naprawdę wytrzymałych materiałów. To komplety, które zaimponują nawet starym wygom. Oprócz profesjonalnych grzechotek szybkomocujących ¼" i ½", zawierają między innymi nasadki sześciokątne długie, metryczne i płaskie. Do tego również nasadki do świec zapłonowych różnych rozmiarów. Nie brak tu również takich elementów jak końcówki trzpieniowe, przeguby uniwersalne oraz dodatkowe rękojeści wkrętakowe i przesuwne. A do tego jeszcze adaptery i przedłużki. Wszystko to oczywiście w ergonomicznym, wysokiej jakości pudełku, w którym każdy element ma swoje miejsce. Komplety firmy SATA to zestawy najczęściej wybierane do profesjonalnych zastosowań, głównie w warsztatach. Teraz i Państwo mogą dołączyć do grona profesjonalistów i z powodzeniem stosować u siebie te imponujące komplety narzędzi. Gwarantujemy, że nawet najdrobniejsza ich część potwierdzi swoje wysokie parametry. Sklep internetowy Machonline serdecznie zaprasza do współpracy. 

Dobre klucze nasadowe SATA do zastosowań warsztatowych.

Dobre klucze nasadowe to takie, które będą nam przede wszystkim dobrze służyć naszym zastosowaniom. Dlatego zanim jeszcze zaczniemy przebierać w markach, cenach i producentach, powinniśmy się zastanowić do czego tak naprawdę będziemy ich potrzebować. Typowe zestawy kluczy nasadowych posiadają końcówki w przedziale rozmiarów od 8 do 32mm. Z kolei profesjonalne wersje zawierają dodatkowo przynajmniej jedną grzechotkę oraz przedłużki, dzięki którym będzie można na przykład zwiększyć siłę obrotową. Dobrej klasy, uniwersalny i jednocześnie specjalistyczny komplet do zastosowań profesjonalnych powinien posiadać co najmniej 86 elementów. A w tym między innymi nasadki sześciokątne, płaskie, trzpieniowe, do świec zapłonowych oraz końcówki do bitów. Ponadto zdecydowanie powinien zawierać końcówki do standardów Torx, Pozidriv czy Philips. Nie bez znaczenia są również dodatkowe akcesoria. Wybornie kiedy są to między innymi grzechotki szybkomocujące, rękojeści przesuwne „T”, przegubu uniwersalne, adaptery oraz rękojeści wkrętakowe. Cena takiego kompletu, co prawda, rzadko spada poniżej 300zł. Jednakże w zamian otrzymujemy sprzęt naprawdę na długie lata. 

Dobre klucze nasadowe przelotowe są wykonane z wysokiej jakości stali, są trwałe i odporne na zmęczenie.

Dobre klucze nasadowe wykonuje się przede wszystkim z odpornych na odkształcanie i wytrzymałych materiałów. Takich jak wysokojakościowa stal narzędziowa. Muszą się one bowiem sprawdzić w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Trwałość, niezawodność i precyzja wykonania to zdecydowanie podstawowe parametry tego sprzętu. Elitą wśród nich są te objęte dożywotnią gwarancją przez producenta (jak na przykład produkty firmy SATA). Najlepszy rodzaj tej gwarancji powinien obejmować wady materiałowe oraz fabryczne. Nie bez znaczenia jest ponadto opakowanie, czyli w tym przypadku walizka. Powinna ona umożliwiać szybkie znalezienie potrzebnego elementu i odłożenie go. Ale również powinna zostać wykonana z dobrej jakości tworzywa sztucznego, które wytrzyma obciążenie, obicia i będzie się dawało wygodnie transportować. A także bez problemowo wyczyścić. Warto także sprawdzić, czy zestaw kluczy nasadowych 24-, 30- czy 86 elementów spełnia normy europejskiego certyfikatu ISO 9001. A także amerykańskie normy ANSI i niemieckie DIN. Stanowią one gwarancję najwyższej kontroli procesu produkcji i jednocześnie są wizytówkę najlepszego sprzętu w tej kategorii.