Filtruj według

Klucze udarowe akumulatorowe

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdą Państwo najwyższej jakości klucze udarowe akumulatorowe cenionej oraz znanej marki Ingersoll Rand. Z ich pomocą prace wykonywane w profesjonalnych warsztatach i zakładach, a także przydomowych garażach będą znacznie szybsze, prostsze, a co najważniejsze - bezpieczniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na klucze udarowe akumulatorowe.

Klucze udarowe akumulatorowe - poznaj klucze akumulatorowe do zadań specjalnych

Oferowane przez firmę Machonline klucze udarowe akumulatorowe to wielka moc zamknięta w stosunkowo niewielkim urządzeniu. Jeżeli potrzebujesz sprzętu o dużej energii do zadań specjalnych w terenie lub miejscach, gdzie nie dotrzesz z instalacją elektryczną, to klucze udarowe akumulatorowe będą idealnym rozwiązaniem. Doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnym, jak i domowym warsztacie. Są niezastąpione podczas przykręcania i odkręcania śrub oraz nakrętek. Dzięki nim wymiana kół w samochodzie (a także szereg innych prac) zajmuje naprawdę niewiele czasu.

W jakich pracach klucze udarowe akumulatorowe sprawdzą się najlepiej?

Klucze udarowe akumulatorowe sprawdzą się przede wszystkim podczas prac wykonywanych w terenie, ale warto o nich pamiętać również w przypadku robót w trudno dostępnych miejscach. To obecnie niezastąpione narzędzie w każdym nowoczesnym zakładzie wulkanizacyjnym. Trudno też wyobrazić sobie bez nich sprawną pracę firm budowlanych i montażowych. Klucze udarowe akumulatorowe sprawiają, że odkręcanie nawet najbardziej opornej śruby zajmuje zaledwie kilka sekund. 

Nasze klucze udarowe akumulatorowe zdecydowanie przyspieszą i ułatwią pracę. Ich automatyczne działanie sprawia dodatkowo, że siła przykładana przez samego operatora jest bardzo niewielka, dzięki czemu może się on skupić na precyzji pracy.

Klucze udarowe akumulatorowe - nasza oferta

Oferujemy klucze udarowe akumulatorowe o zróżnicowanych parametrach. Dzięki temu bez problemu wybiorą Państwo taki model, który będzie najlepiej dopasowany do waszych potrzeb oraz charakteru najczęściej wykonywanych prac. Najważniejszą rzeczą, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy decydujemy się na zakup klucza udarowego akumulatorowego, jest maksymalny moment dokręcania i odkręcania śruby. Dzięki nowej generacji pojemnych akumulatorów obecne modele potrafią wytrzymać długi czas intensywnej pracy i działają równie dobrze, jak urządzenia, które są zasilane bezpośrednio z sieci.

Proponujemy klucze udarowe akumulatorowe, które sprawdzą się w wielu różnych warunkach pracy. Wśród nich, w zależności od rozmiaru wrzeciona, jesteśmy w stanie zaoferować wersje ½ cala, ¾ cala, 1’’, 11/2’’ oraz 21/2’’. Wprowadź swój warsztat lub zakład pracy na wyższy poziom wydajności, wyposażając go w urządzenia z naszej oferty.