Filtruj według

Klucze udarowe

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Aktywne filtry

W tej kategorii znajdą Państwo najwyższej jakości klucze udarowe akumulatorowe cenionej oraz znanej marki Ingersoll Rand. Z ich pomocą prace wykonywane w profesjonalnych warsztatach i zakładach, a także przydomowych garażach będą znacznie szybsze, prostsze, a co najważniejsze - bezpieczniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na klucze udarowe akumulatorowe.

Klucze udarowe akumulatorowe - poznaj klucze akumulatorowe do zadań specjalnych

Oferowane przez firmę Machonline klucze udarowe akumulatorowe to wielka moc zamknięta w stosunkowo niewielkim urządzeniu. Jeżeli potrzebujesz sprzętu o dużej energii do zadań specjalnych w terenie lub miejscach, gdzie nie dotrzesz z instalacją elektryczną, to klucze udarowe akumulatorowe będą idealnym rozwiązaniem. Doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnym, jak i domowym warsztacie. Są niezastąpione podczas przykręcania i odkręcania śrub oraz nakrętek. Dzięki nim wymiana kół w samochodzie (a także szereg innych prac) zajmuje naprawdę niewiele czasu.

W jakich pracach klucze udarowe akumulatorowe sprawdzą się najlepiej?

Klucze udarowe akumulatorowe sprawdzą się przede wszystkim podczas prac wykonywanych w terenie, ale warto o nich pamiętać również w przypadku robót w trudno dostępnych miejscach. To obecnie niezastąpione narzędzie w każdym nowoczesnym zakładzie wulkanizacyjnym. Trudno też wyobrazić sobie bez nich sprawną pracę firm budowlanych i montażowych. Klucze udarowe akumulatorowe sprawiają, że odkręcanie nawet najbardziej opornej śruby zajmuje zaledwie kilka sekund. 

Nasze klucze udarowe akumulatorowe zdecydowanie przyspieszą i ułatwią pracę. Ich automatyczne działanie sprawia dodatkowo, że siła przykładana przez samego operatora jest bardzo niewielka, dzięki czemu może się on skupić na precyzji pracy.

Klucze udarowe akumulatorowe - nasza oferta

Oferujemy klucze udarowe akumulatorowe o zróżnicowanych parametrach. Dzięki temu bez problemu wybiorą Państwo taki model, który będzie najlepiej dopasowany do waszych potrzeb oraz charakteru najczęściej wykonywanych prac. Najważniejszą rzeczą, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy decydujemy się na zakup klucza udarowego akumulatorowego, jest maksymalny moment dokręcania i odkręcania śruby. Dzięki nowej generacji pojemnych akumulatorów obecne modele potrafią wytrzymać długi czas intensywnej pracy i działają równie dobrze, jak urządzenia, które są zasilane bezpośrednio z sieci.

Proponujemy klucze udarowe akumulatorowe, które sprawdzą się w wielu różnych warunkach pracy. Wśród nich, w zależności od rozmiaru wrzeciona, jesteśmy w stanie zaoferować wersje ½ cala, ¾ cala, 1’’, 11/2’’ oraz 21/2’’. Wprowadź swój warsztat lub zakład pracy na wyższy poziom wydajności, wyposażając go w urządzenia z naszej oferty.

Klucze udarowe akumulatorowe - zasada działania

Tego typu urządzenia, dzięki ich wyposażeniu w mechanizm udarowy, umożliwiają skuteczne i bardzo sprawne uporanie się nawet z zabezpieczonymi śrubami i nakrętkami. Wynika to z faktu, że wykonuje on uderzenia - szybkie, częste i rytmiczne - powodując krótkotrwały moment skrętny. Ten zaś pokonuje siłę dokręcenia gwintu w kontekście śruby i nakrętki, co pozwala je skutecznie odblokować.

Podział kluczy udarowych

Dzięki wykorzystaniu funkcjonalności kluczy udarowych można cieszyć się zarówno możliwością skutecznego, błyskawicznego odkręcenia jak i dokręcenia elementów. Istnieje również podział tych urządzeń w kontekście metodyki ich zasilania. Mamy tu rozwiązania pneumatyczne, akumulatorowe i sieciowe. Wybór właściwego modelu zależy naturalnie od konkretnych potrzeb, więc jest to kwestia indywidualna. Klucze akumulatorowe dzieli się także przez wzgląd na rozmiar uchwytów. Każdy z tych typów zasilania ma swoje zalety i wady.

Charakterystyka kluczy udarowych akumulatorowych

Niewątpliwym plusem jaki cechuje klucze udarowe akumulatorowe jest to, że do ich sprawnej pracy nie potrzeba sprężarek. Stanowi to oszczędność pieniędzy i fatygi - te przystępne w obsłudze urządzenia świetnie nadają się więc do prac domowych i amatorskiej weekendowej zabawy w majsterkowicza. 

Posiadają one zgrabną, ergonomiczną budowę mieszczącą silnik, akumulator i pozostałe części niezbędne do prawidłowej pracy urządzenia. Są to wysoce mobilne, wygodne w użytku rozwiązania jakie można z powodzeniem i bez wielkiego zachodu zabrać ze sobą.

Posługując się tymi narzędziami z powodzeniem uporamy się ze śrubami o zróżnicowanych średnicach. Nie ma też powodu do obawiania się o łatwe przekręcenie gwintu i tym samym spowodowanie uszkodzenia. Takim sytuacjom zapobiega zabezpieczenie wbudowane w klucze udarowe akumulatorowe. Należy jednak mieć baczenie na pomniejsze gwinty i nakrętki, gdyż pomimo obecności rzeczonej blokady mogą się one okazać zbyt delikatne.

Klucze udarowe akumulatorowe to świetny zakup

Funkcjonalność i użyteczność tych narzędzi czyni je często spotykanymi i użytkowanymi także w kręgach profesjonalistów. Ich dobry moment obrotowy i ergonomia czynią je ogromnie użytecznymi. Czynią one wkręcanie i wykręcanie śrub trywialną formalnością, a ponadto dzięki inteligentnej blokadzie nie ma obaw o przekręcanie gwintów. Wszystko to czyni klucze udarowe akumulatorowe sprzętem godnym uwagi.

Funkcjonalność tego sprzętu, jakkolwiek okupiona jest dodatkowym wydatkiem, pozwala cieszyć się oszczędnością ogromnej ilości czasu jak i sił. Te będzie można spożytkować w inny sposób, na innego sortu czynności, zamiast spędzać nieadekwatnie dużą ilość czasu na borykaniu się z upartymi śrubami i nakrętkami.  

Pamiętajmy by zakupić klucze udarowe akumulatorowe z gamy rzetelnego producenta, który gwarantuje nam jakość i niezawodność. Marnowanie uwagi na drugorzędne, niemarkowe, awaryjne rozwiązania nie ma długofalowego sensu.