Klucz akumulatorowy Ingersoll Rand W9491 1"

5 006,10 zł (4 070,00zł netto)
Ilość

 • Termin realizacji Termin realizacji zamówienia: 24h
 • Wysyłka z Polski Wysyłka z Polski z naszych magazynów
 • Masz Pytania? Zadzwoń Masz pytania o ten produkt? tel. 68 323 06 39

Klucz akumulatorowy Ingersoll Rand W9491 1"

Klucz akumulatorowy Ingersoll Rand W9491 1"

Klucz akumulatorowy Ingersoll Rand W9491 1" to doskonały klucz do najbardziej wymagających zastosowań. Bezprzewodowy klucz udarowy 1 cal firmy Ingersoll Rand® łączy moc pneumatyczną ze swobodą zapewnianą przez bezprzewodową mobilność. Zapewnij operatorom możliwość swobodnego poruszania się w zastosowaniach, w których przestrzeń i łatwość manewrowania mają kluczowe znaczenie. W9491 natychmiast zapewnia użytkownikowi pełną wymaganą moc. Dzięki szybkiej konfiguracji W9691 użytkownicy mogą szybciej rozpoczynać i kończyć pracę. Innowacyjne rozwiązanie Ingersoll Rand zapewnia dobre wyważenie narzędzia, ergonomiczny uchwyt typu D z pomocniczym uchwytem o zakresie 360° i zabezpieczoną konfigurację akumulatora IQV20 gwarantującego zasilanie przez cały dzień pracy.

Klucz akumulatorowy Ingersoll Rand W9491 1"

 • Długość: 511 mm
 • Szerokość: 176 mm
 • Pełny moment prawoskrętny: 3000 Nm
 • Moment luzujący: 3500 Nm
 • Rozmiar końcówki: 1"
 • Rodzaj końcówki: kwadrat
 • Długość wrzeciona: 1"
 • Obroty na minutę: 890
 • Napięcie: 2 x 20V
 • Poziom głośności: 95,9 db(A)

Klucz akumulatorowy Ingersoll Rand W9491 1" z krótkim kowadełkiem 1 cal jest dostarczany bez akumulatorów i ładowarki.

Maksymalny moment zrywający 4000 Nm i moment dokręcania 3000 Nm Cztery tryby sterowania mocą, w tym dwa z automatycznym wyłączaniem (przy momencie dokręcania 250 i 550 Nm) Zintegrowany system sterowania mocy obejmuje dwa tryby zatrzymujące narzędzie w położeniach połączenia lub średniej mocy dla ustawionych wartości wymienionych powyżej.

Skrócenie konfiguracji nawet o 15% w porównaniu z konfiguracjami narzędzi pneumatycznych umożliwia wykonanie w ciągu dnia większej liczby zadań. Zwiększenie wydajności i komfortu operatorów dzięki eliminacji konieczności przenoszenia i podłączania przewodu powietrznego. 4 tryby sterowania mocą, w tym 2 tryby z wyłączeniem (250 i 550 Nm) Akumulator do klucza udarowego o wysokim momencie obrotowym jest oparty na istniejącej platformie akumulatorowej IQV20 o mocy wystarczającej na cały dzień pracy Zapewnia doskonałą ergonomię — oba akumulatory są umieszczone w ramie narzędzia, co ułatwia obsługę.

Stopień ochrony IP56 do użytku w trudnych warunkach środowiskowych, np. podczas konserwacji ciężarówek, w przemyśle naftowym i gazowym, energetycznym i kolejowym Oznacza to, że zasilany przez akumulator klucz udarowy jest chroniony przed kurzem i innymi substancjami unoszącymi się w powietrzu, a także silnymi strumieniami wody. Oznacza to, że zasilany przez akumulator klucz udarowy jest chroniony przed kurzem i innymi substancjami unoszącymi się w powietrzu, a także silnymi strumieniami wody. Obudowa kompozytowa jest odporna na uderzenia i substancje chemiczne, a także wszelkiego rodzaju płyny obecne w warsztacie czy na miejscu pracy.

Do 250 śrub na jednym ładowaniu — wydajność, dzięki której przykręcisz wszystkie śruby z nakrętkami podczas jednego dnia pracy Obniżenie całkowitego kosztu posiadania dzięki wykorzystaniu istniejącego akumulatora — W9491 i W9691 korzysta z tego samego akumulatora litowo-jonowego 20 V IQV20 stosowanego w całej linii bezprzewodowych narzędzi firmy Ingersoll Rand. Wersja z przedłużeniem 6 cali zapewnia lepszy dostęp do problematycznych pod tym względem obszarów i lepiej sprawdza się w trudniejszych zastosowaniach.