Filtruj według

Szlifierko-polerki

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Szlifierko-polerki pneumatyczne Ingersoll Rand do usuwania rdzy i osadów powierzchniowych

Szlifierko-polerki pneumatyczne to urządzenia, które łączą w sobie funkcje obu tych przyrządów. W zależności od modelu, mogą to być wersje obrotowo-oscylacyjne, pistoletowe lub kątowe. W zależności od rodzaju zamontowanej tarczy lub końcówki, mogą one albo skutecznie zdzierać do równości powierzchnię roboczą lub też precyzyjnie i delikatnie ją polerować. To dobra propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają uniwersalnego rozwiązania na przykład do domowych napraw czy remontów. A także dla tych, którzy pracują w terenie. Sklep internetowy Machonline oferuje Państwu dobre narzędzia pneumatyczne o wysokiej jakości gwarantowanej między innymi przez uznanego producenta Ingersoll Rand. Także jako szlifierka pneumatyczna zestaw z wieloma tarczami. Z pewnością są to urządzenia robocze, które każdą pracę uczynią bardziej efektywną, szybszą oraz bardziej wydajną. Między innymi za sprawą swojej niezwykłej ergonomii, którą producent uzyskał poprzez wprowadzenie szeregu nowoczesnych rozwiązań technicznych. Wśród nich wymienić należy chociażby kompozytową obudowę, dźwignię spustową, czy tłumik wylotu w rękojeści. 

Szlifierko-polerki dwustronne, zestawy z tarczami, do pracy w trudno dostępnych miejscach

Szlifierko-polerki, które oferujemy, to przede wszystkim świetny stosunek ceny do dobrych parametrów. To praktycznie całe, uniwersalne zestawy pozwalające, w zależności od potrzeby, polerować lub szlifować daną powierzchnię. Będą one przede wszystkim idealnym narzędziem na przykład do usuwania rdzy, spawów lub nawet pozbywania się wszelakich osadów powierzchniowych. Posiadamy także w ofercie szlifierki mini, które nadają się świetnie do prac domowych. Z kolei w zastosowaniach przemysłowych pozwolą na łatwe dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc. Ponadto gwarantują one zmniejszoną temperaturę pracy, niski poziom wibracji oraz i emisji ciepła. To prawdziwie błyskawiczna i maksymalnie wydajna praca, a jednocześnie minimalny poziom zmęczenia operatora. Większość naszych produktów w tej kategorii jest także łatwa w obsłudze. I to na tyle, że można je obsługiwać praktycznie jedną ręką bez większych problemów. Ponadto większość z nich posiada w swej konstrukcji udogodnienie, jakim jest łożysko kulkowe. Pozwala ono znacząco zwiększyć trwałość urządzenia, a także w płynny sposób potrzebną mu do pracy moc.

Szlifierka pneumatyczna i polerka w jednym, narzędzia warsztatowe i przemysłowe Ingersoll Rand

Szlifierko-polerki pneumatyczne to dobra opcja wszędzie tam gdzie pracuje się dużo i szybko. A także wszędzie tam, gdzie czas poświęcony na wymianę, wpięcie i odpięcie narzędzia się liczy. Choć  wielu twierdzi, że w przypadku narzędzi najbardziej precyzyjna jest wąska specjalizacja, te maszyny zdają się temu przeczyć. Więcej, tutaj powiedzenie, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, traci swój sens. Te narzędzia pneumatyczne zadziwiają swoją klasą oraz parametrami. Mimo iż łączą one w sobie dwie funkcje, świetnie radzą sobie w obu trybach pracy. Zarówno szlifowanie jak i polerowanie są tutaj najwyższej jakości. To po prostu dobry sprzęt pneumatyczny, zdecydowanie wart swej ceny. Ponadto, są to urządzenia zasilane sprężonym powietrzem, których architektura zawiera sporo nowatorskich rozwiązań technicznych. Ma to spory wpływ na takie parametry jak pobór energii, efektywność oraz dokładność. Stosunkowo niewielkie rozmiary, duża moc oraz świetne materiały, to cechy rozpoznawcze ich producenta. Oprócz tego, są to urządzenia, które świetnie poradzą sobie w zastosowaniach profesjonalnych.

Urządzenia i narzędzia pneumatyczne Ingersoll Rand do profesjonalnych zastosowań

W Machonline dostarczamy naszym Klientom dobrej klasy sprzęt, którego parametry i trwałość mówią same za siebie. Ingersoll Rand to jeden z producentów, którzy towarzyszą nam od początku. Ta amerykańska firma posiada ponad 100 lat tradycji i produkuje naprawdę narzędzia pracujące nawet w ekstremalnych warunkach. Obsługuje między innymi takie branże jak przemysł lotniczy, chemiczny, tworzyw sztucznych i gumy oraz przemysł spożywczy. Zazwyczaj jego urządzenia pneumatyczne można znaleźć w profesjonalnych zakładach, na halach produkcyjnych, stacjach diagnostycznych oraz warsztatach dużych maszyn. Należą one do tych, które przeznaczono do zadań specjalnych. Należą także do średniej i wyższej półki cenowej, ale jednocześnie pozwalają zaoszczędzić wiele czasu oraz pieniędzy. Z naszej strony z kolei gwarantujemy przede wszystkim fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę oraz szybką wysyłkę. Współpracujemy zarówno z odbiorcami indywidualnymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Posiadamy także wieloletnie doświadczenie oraz sprzedajemy to, co sami wypróbowaliśmy. Nasz sklep internetowy to ponadto nowoczesne metody płatności oraz błyskawiczna realizacja zamówienia.