Filtruj według

Szczypce nastawne i diagonalne

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry

Szczypce nastawne do prac hydraulicznych oraz do zastosowań uniwersalnych

Szczypce nastawne to nie tylko narzędzia dla hydraulka. Warto zawsze posiadać chociaż jeden komplet. Choć są to przybory przeznaczone głównie do prac hydraulicznych, często przydają się także w innych okolicznościach. Szczypce nastawne SATA są wyposażone w rozsuwane powierzchnie trzymające. Szerokość ich rozstawu można dowolnie regulować. Dzięki temu można bez problemu chwytać rury o różnych średnicach. A także nakrętki i śruby. Klucze i narzędzia, które znajdą Państwo na naszych stronach, służą do bardzo szerokiego zakresu zastosowań. Ich cechami rozpoznawczymi, jak to w przypadku firmy SATA, są trwałość i wysoka jakość. Między innymi dlatego, że odpowiednia obróbka cieplna w fazie produkcji czyni jego produkty niezwykłe trwałymi i odpornymi na ciężkie warunki pracy. Z kolei ergonomiczne uchwyty z wysokiej klasy ergonomicznych materiałów, pozwalają na bezpieczną i komfortową pracę. To narzędzia, które wyprodukowane zostały aby spełniać swoje zadania w warsztatach, na halach produkcyjnych lub przemysłowych. Ale przydadzą się również w domu lub przydomowym warsztacie z prawdziwego zdarzenia. 

Szczypce uniwersalne do wkręcania, wykręcania, gięcia i ściskania

Szczypce nastawne pełnią bardzo ważną rolę w technologiach hydraulicznych. Trudno sobie bez nich wyobrazić montaż i demontaż instalacji oraz rur. Tego typu narzędzia dla hydraulika to czysta ergonomia. Pozwalają jednym narzędziem odkręcać i dokręcać rury o różnym, często bardzo szerokim przekroju. Szczypce nastawne SATA w tej dziedzinie prawdziwy prymus. Oprócz podstawowych zadań , które zazwyczaj przypisuje się tego rodzaju przyborom, cechują się one naprawdę ogromną funkcjonalnością. Dodatkowo można nimi także ściskać i zginać. Ponadto płynna regulacja pozwala na pracę z wieloma rodzajami rur, nakrętek lub śrub. Wielofunkcyjność oraz uniwersalność to także cechy rozpoznawcze produktów firmy SATA. Podobnie jak wieczysta gwarancja. A także spełnianie nawet bardzo wyśrubowanych norm. Wśród nich są chociażby amerykańskie ANSI B107.23M oraz niemieckie DIN 5231. Każdy z naszych artykułów w tej kategorii wykonany został z najwyższej jakości stali, co jest gwarancją użytkowania go przez długi okres. To prawdziwy sprzęt do zadań specjalnych. Poradzi sobie w nawet bardzo trudno dostępnych miejscach.

Wysokiej jakości niezbędne elementy zestawów narzędziowych do mechaniki precyzyjnej

Właściwie trudno sobie wyobrazić jakiś poważniejszy komplet narzędzi roboczych bez nich. To jedne z absolutnie podstawowych przyborów. Używanych zarówno przez zawodowców, jak i domorosłych majsterkowiczów podczas mniej lub bardziej skomplikowanych prac domowych. Wersje nastawne są zdecydowanie bardziej uniwersalne niż modele pozbawione tej możliwości. Odpowiednio uformowane szczęki oraz wzmocnione końcówki pozwolą na bezproblemowe ucinanie, formowanie lub zakrzywianie na przykład drutów. Nasz sprzęt w tej kategorii kierujemy przede wszystkim do specjalistów i profesjonalistów. Odpowiednio wzmocnione materiały oraz ergonomiczne wykonanie mówią tutaj same za siebie. Pozwolą one bezproblemowo ciąć zarówno twarde przewody (aluminiowe lub miedzianej), jak i te bardziej miękkie (na przykład stalowe). I pozwolą robić to dosłownie tysiące razy. Z ich pomocą będzie można również w łatwy sposób zakręcić lub odkręcić śruby, zawory, rury oraz nakrętki. To, czym cechuje się ten sprzęt w pierwszej kolejności to wielka uniwersalność. Dlatego po prostu bezdyskusyjnie trzeba go mieć w swojej skrzynce z narzędziami.

Szczypce z regulacją do przewodów, do drutów, do rur, do śrub i do zaworów

Praktycznie każda poważna robota montażowa lub budowlano-wykończeniowa wymaga ich dobrej jakości. Sporą popularnością cieszą się one również wśród elektryków, którzy stosują je często do kabli. Ale nie tylko. Równie często można zobaczyć je w rękach instalatorów, gazowników oraz hydraulików. Nie stronią od nich mechanicy samochodowi a także domowi konstruktorzy, majsterkowicze i serwisanci. A nawet… ogrodnicy. Mimo rozwoju technologii i technik montażu, to proste narzędzie, którego praca opiera się na prostych zasadach fizyki, jest wciąż niezbędne. Czy to montaż łazienkowej armatury, prysznica, baterii, czy ocieplenia podłogowego, dobre szczypce z regulowanym rozstawem ciągle są w cenie. Te najlepsze, najczęściej renomowanych marek (jak na przykład SATA), wykonano ze stali szlachetnej. Istotnym ich elementem są także hartowane końcówki oraz odpowiedni materiał obudowy. Jeśli te trzy czynniki stoją na najwyższym poziomie, możemy być pewni, że nasze narzędzia robocze z tej kategorii posłużą przez długie lata bez żadnych problemów lub konieczności wymiany.