Filtruj według

Klucze udarowe 1/2"

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Aktywne filtry

Pneumatyczne klucze udarowe 1/2", narzędzia warsztatowe.

Pneumatyczne klucze udarowe 1/2", sklep z narzędziami do warsztatów zaprasza. Klucze pneumatyczne to narzędzia, bez których tak naprawdę trudno wyobrazić sobie działanie jakiegoś poważniejszego warsztatu. Może to być typowy zakład mechaniki pojazdowej, zakład wulkanizacji czy stacja diagnostyczna. Wszędzie tam dobry i solidny klucz pneumatyczny udarowy kątowy 1/2’’ z pewnością stanie się jednym z najważniejszych komponentów. Dlaczego są to narzędzia udarowe, które zdecydowanie należy mieć? Bo to oszczędność czasu, energii i pieniędzy. Tego typu akcesorium pozwoli nam błyskawicznie odkręcić śruby z kół samochodowych. Nie ma nawet porównania z ręcznym odkręcaniem. W przypadku zakładów naprawczych lub warsztatów, gdzie codziennie przerabia się wiele maszyn, oznacza to zaoszczędzone godziny. Ale są to także narzędzia pneumatyczne, które świetnie odnajdą się również świetnie w zastosowaniach domowych. Oraz w przydomowym garażu. Czy to zmiana opon, wymiana klocków hamulcowych, czy każda czynność wymagająca szybkiego zdjęcia kół. Dobry udar w tym przypadku pozwoli wykonać te czynności szybko, solidnie i bezproblemowo. Zapomnij o ręcznym odkręcaniu. Cuda pneumatyki, które oferujemy, przyjdą Ci z pomocą.

Wybierz klucze udarowe pneumatyczne ½’’ do zastosowań profesjonalnych i półprofesjonalnych

Klucze udarowe pneumatyczne ½’’ które oferuje sklep internetowy Machonline, to wysokiej jakości produkty takich wytwórców jak Ingersoll rand oraz Airtec. Oferujemy wersje udarowe kątowe oraz modele z zestawem nasadek. Są to producenci, których nikomu działającemu w branży pojazdowej nie trzeba przedstawiać. To jakościowo wiodący na rynku sprzęt pneumatyczny oraz precyzyjne narzędzia zasilane sprężanym powietrzem. Świetnie poradzą sobie tam, gdzie zwykła wkrętarka elektryczna lub akumulatorowa nie da sobie rady. Ułatwią pracę, a ponadto pozwolą zaoszczędzić dużo czasu, energii i przede wszystkim pieniędzy. Tym akcesoriom nie robi różnicy czy używamy ich do zastosowań przemysłowych, czy domowych. Zawsze dają z siebie wszystko. Ponadto długo pracują na maksymalnej mocy i tak samo utrzymują wysokie parametry pracy. To także synonim współczesnej ergonomii w kategorii pneumatyka przemysłowa. Pokrętła do ustawiania poziomu mocy, 3 nasadki, wysoki moment obrotowy czy wygodne przełączanie kierunku obrotów – to tylko niektóre z udogodnień. Udogodnień, dzięki którym ciężka praca po prostu staje się przyjemnością.

Dlaczego mocne klucze z funkcją udaru tak często wybierają profesjonaliści?

Bo są one po prostu zabójczo skuteczne i wydajne. Podobnie jak w przypadku wiertarek, te klucze zasilane sprężonym powietrzem posiadają odpowiedni mechanizm, który wzmacnia ich działanie. Udar, bo o nim mowa, to krótko mówiąc system pneumatyczny, mechaniczny lub hydrauliczny, który wytwarza serię rytmicznych uderzeń przenoszonych na narzędzie. A później oczywiście na powierzchnię lub element roboczy. Jest to efekt wielokrotnie zwiększający możliwości takich urządzeń jak wiertarki czy grzechotki. Jednocześnie jednak narzędzia pneumatyczne, które go posiadają, wymagają odpowiedniej architektury. Ich konstrukcja musi być przede wszystkim odpowiednio wzmocniona. Zaś obudowa i elementy pracujące muszą trzeba wykonać ze wzmocnionych materiałów. W warunkach warsztatowych funkcja udaru pozwala znacząco podnieść moc i skuteczność narzędzia. A także odkręcić i dokręcać śruby nawet mocno zapieczone, zniszczone czy zardzewiałe. Udar pneumatyczny stosowany jest w takich urządzeniach jak obrabiarki, wiertarki czy grzechotki pneumatyczne. W przypadku wersji zasilanych pracą sprężonego powietrza osiągają one naprawdę imponujące właściwości i wyniki pracy. 

Narzędzia pneumatyczne z udarem o potężnych parametrach i właściwościach

Nasz asortyment w tej kategorii dedykujemy przede wszystkim profesjonalistom. To dział, w którym umieściliśmy sprzęt o naprawdę sporych możliwościach. I rozwinie je on zdecydowanie w warunkach warsztatowych. Poza tym pneumatyka wymaga dostępu do medium roboczego (powietrza), które dostarczyć musi sprężarka. Ta z kolei powinna być elementem większej, optymalnie zaprojektowanej i skonstruowanej sieci. W warunkach półprofesjonalnych raczej o taką trudno. Inna sprawa to naprawdę mocne parametry zamieszczonych tutaj narzędzi. Przede wszystkim jest to bardzo wysoki moment obrotowy, który trudno osiągnąć przy pomocy wersji zasilanych elektrycznie. Mimo to nasze narzędzia, dzięki dobrym materiałom posiadają racjonalną masę. A to dlatego, że jak to w przypadku większości urządzeń zasilanych sprężonym powietrzem w samym narzędziu nie ma elementów wytwarzających zasilanie. Dostarcza go do niego odpowiednia sprężarka. Z tego też powodu zaleca się używanie ich do raczej większych pojazdów, gdyż ich moc może uszkodzić elementy tych mniejszych. Jeśli jednak potrzebujemy sprzętu do dużych kół, nasze klucze pneumatyczne idealnie się nadadzą.