Filtruj według

Klucze udarowe 3/8"

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry

Pneumatyczne klucze udarowe 3/8", narzędzia pneumatyczne do warsztatów.

Klucze udarowe pneumatyczne 3/8’’ to taki rodzaj tych urządzeń, w których udar generowany jest poprzez mechanizm sprężonego powietrza. Instalacje tego typu stanowią świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest spora moc. Nie od dziś wiadomo, że praca sprężonego powietrza pozwala uzyskać dużo lepsze parametry przy podaniu takiej samej energii. Dlatego też chociażby pneumatyczny klucz udarowy Ingersoll Rand stanowi tak dobrą propozycję zarówno dla warsztatów zawodowych, jak i przydomowych. Narzędzia pneumatyczne tego producenta to sprzęt, który można spotkać w wielu fabrykach, zakładach mechaniki pojazdowej czy na halach fabrycznych. To zawsze wysoka jakość i świetne parametry. Ponadto jest to zawsze efektywna oraz bezawaryjna praca. Tego typu pneumatyka sprawdzi się najlepiej do błyskawicznego wkręcania i wykręcania śrub w kołach pojazdów. Z tego powodu jest to idealne rozwiązanie dla stacji mechanicznych lub konserwatorskich, gdzie zmienia się koła lud dokonuje napraw wymagających ich zdjęcia. Z pewnością sprawdzą się również jako sprzęt zasilany sprężonym powietrzem służący do napraw i konserwacji w domowym garażu.

Wybierz klucze udarowe pneumatyczne 3/8’’ w Machonline, kompaktowe, ciche i lekkie

Klucze udarowe pneumatyczne 3/8’’ które Państwu oferujemy to sprzęt jakościowo z najwyższej półki. W naszym sklepie internetowym oferujemy jedynie narzędzia pneumatyczne, które sami testowaliśmy. A także takie, które po prostu kupilibyśmy sami. Każdy udar pneumatyczny, który znajdą na naszych stronach nasi Klienci, to kompaktowy sprzęt pozbawiony typowych wad narzędzi zasilanych sprężonym powietrzem. W przeciwieństwie do konkurencyjnych urządzeń, wyroby firmy Ingersoll Rand cechują się przede wszystkim dużo cichszą pracą dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii. Ponadto odpowiednia konstrukcja oraz dobór materiałów sprawiają, że są one dużo lżejsze niż produkty konkurencji. A jednocześnie nie ustępują im one poziomem dostępnej mocy czy wydajności pracy. Do tego są bardzo łatwe w obsłudze. Posiadają optymalnie zamocowane pokrętła oraz przełączniki, gwarantujące szybki i wygodny dostęp do nich. Poza tym ich kształty są bardzo ergonomiczne i dopasowane do dłoni operatora. Pozwala to przede wszystkim na dobry i pewny uchwyt podczas pracy. Z kolei specjalny materiał, z którego wykonano obudowę tego sprzętu, znacząco redukuje drgania w czasie użytkowania. 

Narzędzia pneumatyczne z udarem, do zakładów wulkanizacyjnych, do warsztatów samochodowych

Klucze udarowe pneumatyczne 3/8" to narzędzia o najmniejszym rozmiarze spotykanym w warsztatach. Używa się ich głównie do lekkich prac montażowych lub demontażowych, które nie wymagają bardzo dużej siły. Najczęściej stosuje się je podczas czynności związanych z odkręcaniem i przykręcaniem mniejszych śrub. Na przykład takich elementów pojazdu jak silnik lub karoseria. Zalet udaru chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zastosowanie go w tych narzędziach znacznie zwiększa ich efektywności i skuteczność. Ten system w połączeniu z zasilaniem pneumatycznym daje jeszcze lepsze efekty. Narzędzia pneumatyczne znane są ze swojej kompaktowości, niewielkiej wagi i świetnego stosunku pobieranej energii do wykonywanej pracy. W połączeniu z systemem generującym uderzenia stają się one niezwykle potężne. Nawet w tak niewielkim rozmiarze jak właśnie 3/8 cala. Dzięki temu przy pomocy klucza można wkręcać i wykręcać śruby nawet w materiałach twardych. Bez problemu sprawdzi się on także w przypadku śrub mocno zapieczonych, zardzewiałych lub stopionych. Same narzędzia cechują się również podwyższonymi parametrami koniecznymi do pracy z udarem.

Pneumatyka z udarem, podwyższone parametry i wysoka trwałość

Narzędzia pneumatyczne z udarem nie posiadają silników elektrycznych. W ich przypadku napęd stanowi po prostu strumień sprężonego powietrza generowany przez sprężarkę, a dostarczany przewodem. Jeśli odpowiednio dobierzemy właściwości instalacji oraz urządzeń w naszym warsztacie, z pewnością dostrzeżemy podwyższony komfort i efektywność robót. Narzędzia udarowe pneumatyczne oprócz podwyższonych parametrów pracy, posiadają także zwiększone parametry wytrzymałościowe. Co wydaje się oczywiste w przypadku współpracy z systemem generującym uderzenia. Większość roboczych elementów pneumatyki udarowej wykonuje się metodą kucia. Która to metoda pozwala osiągnąć naprawdę imponującą twardość oraz trwałość.  Daje to ten pożądany efekt, że klucze pneumatyczne są po prostu dużo wytrzymalsze niż ich odpowiedniki zasilane w inny sposób. Ponadto dzięki tym narzędziom z pewnością wykonamy dużo szerszy zakres robót. Nasze klucze 3/8’’ ważą dużo mniej od wersji elektrycznych lub akumulatorowych. Z tych powodów bardzo dobrze sprawdzą się tam, gdzie pracuje się z nimi często oraz niezwykle intensywnie.