Filtruj według

Szlifierki kątowe

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji
Aktywne filtry

Szlifierki kątowe pneumatyczne z tuleją zaciskową, z dźwignią bezpieczeństwa

Szlifierki kątowe to najbardziej uniwersalne z wszystkich urządzeń tego typu. Używa się ich zazwyczaj do bardzo wielu zastosowań. Może to być nie tylko szlifowanie, ale również przecinanie metalu, ceramiki, a nawet betonu. Odpowiednio użyte w szybkim tempie zapewniają naprawdę gładkie powierzchnie. Są jednym z najczęściej używanych przyborów także w zastosowaniach domowych. Sklep internetowy Machonline przygotował oryginalny wybór tych urządzeń, które łączą w sobie naprawdę wysokie parametry z racjonalnymi cenami. Oferujemy między innymi tak solidne maszyny jak szlifierka kątowa pneumatyczna Ingersoll Rand tarcza 125mm. A także modele z tuleją zaciskową 320AC4A, uniwersalne oraz do dużych obciążeń Airtec. To szeroki asortyment, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających. Sprawdzi się zarówno w firmach budowlanych, na taśmach produkcyjnych czy chociażby w pracach domowych. Ich bardzo szeroki profil zastosowania pozwala używać ich między innymi do takich prac jak usuwanie końcówek gwoździ, cięcia elementów zbrojenia, kostki brukowej czy skracanie rur. Nasze produkty w tej kategorii z pewnością sobie w tych okolicznościach wybornie poradzą. 

Szlifierki kątowe pneumatyczne z tarczą 125 mm, Airtec, Ingersoll Rand

Szlifierki kątowe pneumatyczne stanowią ciekawą i powszechnie chwaloną alternatywę dla wersji zasilanych napięciem. Wśród wielu zalet jakimi odznaczają się narzędzia pneumatyczne, do najczęściej wymienianych należą niska awaryjność, łatwa regeneracja części, kompaktowość oraz niski pobór mocy. To wszechstronne i niezwykle użyteczne urządzenia zasilane sprężonym powietrzem, które można także wykorzystać w charakterze polerki przy zastosowaniu odpowiedniej tarczy. Obok wiertarek i wkrętarek chyba najpopularniejsze. Wersje, które znajdą Państwo u nas to ponadto synonimy ergonomii, bezpieczeństwa i wygody. Dzięki świetnej jakości materiałom są one przede wszystkim lekkie, poręczne i pozwalają pracować w sposób komfortowy. Zarówno te, które przygotowaliśmy do zastosowań przemysłowych, jak i nieprzemysłowych. Nasz asortyment to zawsze przystępna cena połączona z dobrą wydajnością i racjonalnym poborem energii. I oczywiście świetne podstawowe parametry takie jak obroty, poziom głośności, waga czy zapotrzebowanie na powietrze. Nasze modele z pewnością dorównują najlepszym odpowiednikom w swej kategorii konkurując z nimi ceną. Zapraszamy zarówno profesjonalistów, jak i majsterkowiczów.

Tradycyjna kątówka to uniwersalny sprzęt do wielu zastosowań

Szlifierka kątowa to chyba najbardziej popularne urządzenia do szlifowania. I nie tylko do tego! Trudno wymienić wszystkie jej dotychczasowe zastosowania. A ciągle powstają nowe. Popularnym widokiem jest cięcie, przycinanie, przecinanie czy kształtowanie przy jej pomocy. Czy to rura, płaskownik czy płyta metalowa. Wszystkie te materiały bezproblemowo można z jej pomocą obrobić. Powszechnie wykorzystują ją również wszelakiej maści specjaliści. Na przykład z takiej branży jak budowlanka, przemysł meblarski, hydraulika, pneumatyka lub instalatorstwo. To świetny gadżet używany również przez domorosłych majsterkowiczów czy hobbystów. To narzędzia pneumatyczne, które można spotkać zarówno na hali fabrycznej, jak i w przydomowym warsztacie. Zazwyczaj to sprzęt, który powinien nam służyć przez lata. Dlatego warto dobrze go wybrać. Czasem lepiej trochę dołożyć, ale za to cieszyć się akcesorium, którego już później nie trzeba będzie wymieniać. Dobry model wyposażono w zestaw wytrzymałych tarczy i szereg podzespołów. Te najnowocześniejsze wersje są ponadto lekkie oraz niezwykle ergonomiczne. Cięcie, szlifowanie czy kształtowanie jest dzięki nim lekkie i przyjemne. 

Pneumatyczne narzędzia warsztatowe Ingersoll Rand sklep machonline.pl zaprasza

Uniwersalność tych przyrządów wynika głównie z faktu, że można do nich zamontować szerokie spektrum tarcz. A te mogą służyć na przykład do przecinania metalu, drewna a nawet betonu. Nie licząc ogromnego wyboru innych materiałów mineralnych. Bardzo często używa się ich również między innymi do gratowanie, polerowania i oczyszczania powierzchni. Narzędziom tym niestraszne płaskowniki, pręty zbrojeniowe, rury, kątowniki, a nawet kostka brukowa. Mimo, że możliwości tych urządzeń są ogromne, warto dobierać je optymalnie. Na rynku można spotkać wiele niskiej jakości produktów, które nie spełnią swej roli. Jeśli w doborze naszej szlifierki pokierujemy się tylko ceną, możemy nabyć produkt, który po prostu nas zawiedzie. A nawet więcej. Może nawet okazać się nieefektywny i mało wygodny w czasie pracy. I co gorsze – niebezpieczny.    Kupując kątówkę powinniśmy przede wszystkim określić do czego ma nam ona służyć. Sklep internetowy Machonline oferuje szlifierki do szerokiego spektrum zastosowań. Wśród naszych producentów znajdą Państwo głównie Airtec i Ingersoll Rand, czyli wiodące w tym segmencie rynkowe marki.