Filtruj według

Szlifierki do opon

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Szlifierki pneumatyczne do opon, do wulkanizacji, ścierne, warsztatowe, szorstkownice

Szlifierki pneumatyczne do opon stosujemy wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie przygotowanie powierzchni do naprawy. Wersje zasilane sprężonym powietrzem charakteryzują się wszystkimi zaletami systemów pneumatyki. A są to, między innymi, lepsza sprawność energetyczna, niska awaryjność oraz niski pobór energii. Choć do modeli pracujących z gumą należy dobrać odpowiednią, bezpieczną końcówkę. Sklep internetowy z pneumatyką warsztatową Machonline oferuje Państwu konkretne modele tych urządzeń. Są to szlifierka pneumatyczna do opon Ingersoll Rand 327LS oraz wersja 327-EU. Obydwie maszyny to sprawdzone w najtrudniejszych warunkach narzędzia pneumatyczne. Stanowią one wprost idealny team do ścierania zniszczonej powierzchni, wygładzenia i czyszczenia wnętrza opon. A także do błyskawicznego przygotowania pod naprawę. Sprzęt ten cechuje się przede wszystkim  niezawodnością oraz niską awaryjnością. Jeśli będzie elementem odpowiednio zaprojektowanej i zoptymalizowanej instalacji pneumatycznej, z pewnością pokaże swoją ponadprzeciętną moc. Dzięki nim efektywność pracy z pewnością błyskawicznie wzrośnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szlifierki pneumatyczne do opon Ingersoll Rand, ściernice, pneumatyka warsztatowa

Szlifierki pneumatyczne do opon, które Państwu oferujemy, to sprawdzona i uznana jakość. Oprócz świetnych parametrów oraz wygodnej pracy, nasze narzędzia zasilane sprężonym powietrzem to synonim ergonomii. Modele Ingersoll Rand 327-EU oraz 327LS są przede wszystkim niezwykle poręczne w użytkowaniu. Ich obudowy wykonano z kompozytu, więc ponadto są bardzo lekkie. Ich niewielkie rozmiary sprawiają także, że łatwo nimi dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Z kolei niski poziom głośności sprawia, że praca z nią jest po prostu przyjemna.  To narzędzia do szlifowania opon i dętek, które pozwalają przeprowadzić ten proces szybko i bezproblemowo. Na uwagę zasługują ponadto ich bardzo dobre parametry techniczne. Wysokie obroty, racjonalne zapotrzebowanie na powietrze oraz dobra moc stawiają ten sprzęt w czołówce swej klasy. Ponadto posiadają one sporo ułatwień dla operatora. Są to między innymi uchwyty do szybkiej wymiany końcówek, upustowy system odprowadzania powietrza czy chociażby zaczepy do podwieszania. Wszystko to sprawia, że jest to sprzęt z pewnością wart swej ceny. 

Narzędzia pneumatyczne warsztatowe do powierzchni gumowych

Narzędzia te, określane również jako szorstkownica, wyrównywarka czy równiarka, oferujemy w atrakcyjnych cenach. Guma to trudny materiał. Dlatego sprzęt przeznaczony do jej szlifowania musi charakteryzować się odpowiednimi cechami. Przede wszystkim musi dysponować optymalnymi obrotami aby szybko i dokładnie zedrzeć tworzywo do wymaganej głębokości. Nasze sprzęty są wprost idealne do czyszczenia i wygładzania opon. A także do przygotowania ich powierzchni pod naprawę. Szlifierki tego typu najczęściej spotkać można oczywiście w zakładach wulkanizacyjnych lub warsztatach. Pozwalają między innymi zoptymalizować pracę oraz zwiększyć jej efektywność. Ponadto ich świetne parametry zapewniają również jej bezpieczeństwo. Nasze narzędzia pneumatyczne z tej kategorii to również konstrukcje wzbogacone o szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych. Zdecydowanie poprawiają one komfort roboty oraz znacząco zwiększają jej ergonomię. Między innymi należy wspomnieć tutaj o takich udogodnieniach jak uchwyt do szybkiej wymiany końcówek. A także nowoczesny system odprowadzania medium roboczego oraz zaczep podwieszenia. Ten sprzęt to po prostu synonim jakości połączonej z ergonomią i dobrą ceną.

Narzędzia zasilane sprężonym powietrzem Ingersoll Rand

Dlaczego na stronach Machonline tak często znaleźć można sprzęt tej marki? Przede wszystkim dlatego, że to sprawdzony producent. Także dlatego, że to amerykańska firma, której produkty spotkać można w profesjonalnych zastosowaniach na całym świecie. Ponadto – to ponad wiek tradycji oraz doświadczenia w produkcji dla wielu branż. Takich jak między innymi przemysł lotniczy, spożywczy, chemiczny czy gumowy. A narzędzia do instalacji pneumatycznych tej firmy to wybór najlepszy z możliwych. Robią one dobrą robotę na halach fabrycznych czy warsztatach u najlepszych, wiodących na rynku przedsiębiorstw. Z tych powodów zdecydowaliśmy się włączyć je do naszej oferty. Często powtarzamy, że oferujemy tylko to, co sami wypróbowaliśmy. I za czego jakość jesteśmy gotowi poświadczyć. Ingersoll Rand to narzędzia i przybory do pracy, które zdecydowanie takie właśnie są. Oprócz tego zależy nam na całkowitej satysfakcji Klientów. Dlatego oprócz świetnej jakości asortymentu Machonline to wygodne zakupy i nowoczesne metody płatności. A także szybka wysyłka, fachowe doradztwo oraz wsparcie konsultacyjne.