Filtruj według

Manometry

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

W tej kategorii przygotowaliśmy niezwodne i niezastąpione w wielu gałęziach przemysłu Manometry Wika. Dzięki nim można mieć gwarancję dokładnego pomiaru. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. 

Manometry Wika - dokładne i niezawodne manometry do instalacji pneumatycznych

Profesjonalne manometry Wika (manometry do instalacji pneumatycznych) wskazują niezwykle istotne z punktu widzenia sieci pneumatycznej parametry. Przede wszystkim jest to ciśnienie gazów oraz cieczy roboczych. Trudno sobie wyobrazić bez nich jakąkolwiek sieć zasilającą urządzenia pneumatyczne. W naszej ofercie znaleźć można między innymi manometry Wika 10bar oraz 16bar. Są to wersje puszkowe lub membranowe tych mierników. Możemy je zamontować panelowo, czyli na przykład w obudowie sprężarki. Manometry Wika świetnie sprawdzają się w przypadku zastosowań technicznych w takich dziedzinach, jak ciepłownictwo lub właśnie pneumatyka warsztatowa. Oferowane manometry powinny pracować z cieczami lub gazami obojętnymi chemicznie na stopy miedzi, jak również bez zatorowymi. Manometry Wika charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką precyzją pomiaru, trwałością oraz ergonomią. Polecamy je specjalistom, ale stanowią również niezbędny element wyposażenia w przydomowym warsztacie. Jeśli posiadamy przyrządy zasilane sprężarką, warto zaopatrzyć się przynajmniej w podstawową wersję tego miernika. Manometr Wika to niezwykle przydatny i niezawodny element całej konstrukcji.

Manometry Wika - manometry z rurką Bourdona do pomiarów niższych ciśnień

Precyzyjne manometry Wika (manometry do instalacji pneumatycznych) z rurką Bourdona to często spotykane komponenty instalacji pneumatycznych. Zazwyczaj są one stosowane do pomiarów niższych ciśnień – nie przekraczających 6 barów. Owa rurka jest elementem mierniczym z owalnym przekrojem. Całość działa w taki sposób, że ciśnienie napierające na wnętrze rurki odkształca jej przekrój do okrągłego. Wygięcie to przekłada się na ruch przymocowanej do niej na specjalnym pierścieniu wskazówki. Jak wspomniano, manometry z rurką Bourdona sprawdzą się doskonale przy ciśnieniach niższych. Nadają się one świetnie do zastosowań półprofesjonalnych oraz przydomowych. Manometry z rurką Bourdona to urządzenia miernicze, które stosuje się powszechnie przede wszystkim w hydraulice, gazownictwie oraz wodociągach. Tego typu manometry Wika można spotkać również w kanalizacji oraz wszędzie tam, gdzie potrzebny jest szybki i precyzyjny pomiar barów. Każdy, kto działa w wyżej wymienionych branżach, powinien posiadać niezawodny manometr Wika. 

Poznaj naszą ofertą na manometry Wika - manometry do gazu oraz manometry cieczowe

Manometry Wika z naszej oferty zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów. Dzięki temu wyróżniają się nie tylko dokładnością pomiaru, ale również odpornością na uszkodzenia czy warunki atmosferyczne. Niezawodne działanie pojedynczych komponentów, to gwarancja sprawnego działania całej instalacji. Właśnie dlatego manometry Wika (manometry do gazu, manometry cieczowe) cieszą się takim powodzeniem wśród Klientów i od lat są najchętniej wybieranym produktem w tej kategorii.