Filtruj według

Wiertarki akumulatorowe

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Jeżeli jesteś miłośnikiem majsterkowania i samodzielnych prac remontowych, to niezbędnym narzędziem w Twojej pracy z pewnością wielokrotnie okaże się wiertarka akumulatorowa z udarem, czyli bardzo poręczna i łatwa w obsłudze wiertarka bezprzewodowa. W sklepie internetowym Machonline.pl znajdziesz narzędzia uznanej i cenionej na rynku marki Ingersoll Rand. Sprawdź, jaka wiertarka akumulatorowa z udarem czeka na Ciebie w naszej ofercie.

Wiertarka akumulatorowa z udarem - długa i niezawodna praca w każdych warunkach

Wiertarka akumulatorowa z udarem to nieoceniona wiertarka bezprzewodowa, która doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej i gniazdka. Każdy, kto pracuje w terenie wie, jak przydatna może być dobrych parametrów wiertarka udarowa akumulatorowa Ingersoll Rand.

Obecne wiertarki bezprzewodowe, dzięki ogniwom nowego typu, wyróżniają się wysokim momentem obrotowym oraz bardzo długą i niezawodną pracą nawet w trudnych warunkach. Najwyższej jakości sprzęt sprawia, że bez trudu można wywiercić nim otwór nawet w betonie. Wiertarka akumulatorowa z udarem od Ingersoll Rand, oferowana w Machonline, gwarantuje niezawodną pracę zarówno podczas domowego majsterkowania, jak i w profesjonalnych zakładach produkcyjnych. Dodatkowo wyróżnia się świetną ergonomią, dzięki czemu praca z nią to czysta przyjemność i szybkie efekty działań. Wytrzymałość, trwałość oraz uniwersalność to główne cechy, jakie posiada wiertarka akumulatorowa z udarem.

Wiertarka akumulatorowa z udarem - idealne narzędzie dla wymagających

Wytrzymała i trwała wiertarka akumulatorowa z udarem, jaką chcemy zaproponować, to wiertarka bezprzewodowa uznanej marki. Doskonałym połączeniem efektywnej pracy, wysokiej jakości oraz przystępnej ceny jest wiertarka akumulatorowa INGERSOLL RAND D5140-K22. Takie modele proponujemy w zestawach. Zazwyczaj oprócz właściwego sprzętu, jakim jest wiertarka akumulatorowa z udarem, w skład wchodzą też dwie baterie i ładowarka. Całość umieszczona jest w eleganckiej i dobrze chroniącej przed uszkodzeniami walizce.

Wiertarka bezprzewodowa z naszej oferty to świetna jakość. Z pewnością przez wiele lat będą się wyróżniać długą i niezawodną pracą, co możliwe jest między innymi dzięki wzmocnionej stalą obudowie. Dzięki niej sprzęt będzie także mniej narażony na wszelkie uszkodzenia podczas pracy lub transportu. Nasze wiertarki bezprzewodowe to też wyjątkowo bezpieczna praca. Szereg zabezpieczeń, jak chociażby błyskawiczny, elektroniczny hamulec oraz przełącznik regulacji prędkości, są w stanie zapewnić efekty przy zachowaniu maksymalnej ochrony.  Z kolei wysoki moment obrotowy, niewielkie rozmiary oraz naprawdę duża prędkość, to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Jeżeli chcesz zatem sprawić, że wiele działań stanie się łatwiejszych, postaw na wiertarki bezprzewodowe (wiertarka akumulatorowa z udarem) ze sklepu Machonline.

Wiertarki akumulatorowe

Wiertarka akumulatorowa to niezwykle użyteczne narzędzie, które wykorzystuje energię zgromadzoną w akumulatorze do napędzania wirnika wiertarki. Czyni je to bardzo ergonomicznymi i uniwersalnymi narzędziami, jakie z powodzeniem wykorzystamy nawet w relatywnie trudno dostępnych miejscach. Pozwala na to brak konieczności borykania się z przewodem zasilającym i poszukiwaniem pobliskiego gniazdka.

Przeznaczenie wiertarek akumulatorowych

Wiertarki akumulatorowe są również budowane z myślą o wygodnej w użytku obudowie i relatywnie niskiej wadze. Z tego względu są one dogodnie przenośne i wygodne w użyciu, co czyni je idealnym narzędziem zarówno dla niedzielnych majsterkowiczów, jak również stolarzy i innych specjalistów wykorzystujących wiertarki akumulatorowe do swojej codziennej pracy. 

Rodzaje wiertarek akumulatorowych

Naturalnie, wiertarki akumulatorowe są dostępne w różnych rozmiarach i mocach, a także w różnych wydaniach od strony jakościowej przekładającej się na ich trwałość. Dla zastosowań domowych, jak chociażby do wiercenia w drewnie lub gipsokartonie, wystarczy wiertarka akumulatorowa o mniejszej mocy. Natomiast dla zastosowań przemysłowych lub budowlanych, wymagających wiercenia w twardszych materiałach, jak beton czy metal, konieczna jest wiertarka akumulatorowa o większej mocy i generalnie zbudowana od podstaw z myślą o wyzwaniach większego kalibru. Rynek zapewnia jednak całe spektrum tych urządzeń, pozwalając dobrać wiertarki akumulatorowe do indywidualnych potrzeb.

Ograniczenia wiertarek zasilanych akumulatorem

Oczywistym i nieuniknionym minusem jaki cechuje wiertarki akumulatorowe jest to, że mają ograniczoną żywotność baterii i wymagają regularnego ładowania. W zależności od modelu, czas pracy wiertarki na jednym ładowaniu może wynosić od kilku do kilkunastu minut. Dlatego też, przed zakupem wiertarki akumulatorowej, warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i wybrać odpowiedni model z adekwatną do danych wyzwań pojemnością akumulatora.

Plusy cechujące wiertarki akumulatorowe

Rzeczą mającą duże znaczenie dla wielu użytkowników tych urządzeń jest to, że wiertarki akumulatorowe działają relatywnie cicho. To zaś jest ważne w przypadku prac wykonywanych w mieszkaniach lub w pobliżu innych osób, pozwala to też zmniejszyć poczucie i tempo zmęczenia towarzyszące wykonywania pracy przy ich udziale.

Wiertarki akumulatorowe są też bezpieczne w użyciu, ponieważ nie wymagają stałego podłączenia do źródła zasilania, co eliminuje ryzyko porażenia prądem. W ich przypadku nie ma obaw o zaplątanie się w uszkodzony przewód czy też jego zalanie czy namoknięcie, co również znacznie podnosi komfort naszej pracy.

Kolejnym plusem tych urządzeń jest zakres ofert i spektrum modeli. Wiertarki akumulatorowe są dostępne w różnych rozmiarach i mocach, co czyni je idealnym narzędziem do różnych zastosowań, wliczając również duże wyzwania i twarde materiały.

Podsumowując wiertarki akumulatorowe są bardzo wygodnym i praktycznym narzędziem, które dzięki swojej mobilności i bezpieczeństwu są idealnym narzędziem dla wielu specjalistów oraz hobbystów.