Filtruj według

Klucze trzpieniowe

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Aktywne filtry

Klucze trzpieniowe sześciokątne, sklep z wyposażeniem do warsztatów i zakładów przemysłowych.

Klucze trzpieniowe sześciokątne, które spotykamy najczęściej, to niemal wszędzie używane imbusy. Czyli narzędzia charakteryzujące się przekrojem sześciokąta foremnego. Zna je każdy, kto choć raz składał na przykład meble. Te narzędzia ręczne występują jednak w bardzo wielu odmianach. W warsztatach, na taśmach produkcyjnych lub przemysłowych, częściej stosuje się wkrętaki kątowe z gniazdem sześciokątnym. Służą one do skutecznego wkręcania lub wykręcania zazwyczaj śrub wyposażonych w ten rodzaj gniazda. Oprócz mebli, można je spotkać również na przykład w instalacjach elektrycznych oraz w konstrukcjach budowlanych. Klucze trzpieniowe najczęściej służą do zadań wykonywanych przy użyciu raczej niewielkich elementów. Ze względu na ich charakter i ergonomię,  używa się ich głównie w miejscach o mocno utrudnionym dostępie. Sklep internetowy Machonline oferuje swoim Klientom przede wszystkim zestaw wkrętaków kątowych Gedore. Czyli przybory do pracy uznanego producenta narzędzi ręcznych. Od lat cieszącego się na rynku artykułów dla przemysłu dobrą marką. Między innymi dlatego, że na każdy swój producent ten daje wieczystą gwarancję. 

Klucze trzpieniowe do zastosowań warsztatowych.

Klucze trzpieniowe występują nie tylko w wersjach sześciokątnych. Ich przekrój być także czterokątem lub nawet ośmiokątem foremnym. Są one jednak dużo rzadsze i wykorzystywane w bardzo specjalistycznych dziedzinach. Do domowego warsztatu lub zastosowań przemysłowych klucz trzpieniowy sześciokątny w zupełności wystarczy. Nasze zestawy wkrętaków kątowych to wieloczęściowe komplety, które w tych dziedzinach z  pewnością się sprawdzą. Klucze tego rodzaju mogą występować w wielu wersjach i odmianach. Najbardziej popularne są wkrętaki w kształcie litery L. W naszych kompletach występują one w rozmiarach 1,5mm; 2mm; 2,5mm; 3mm; 4mm; 5mm; 6mm; 8mm oraz 10mm. Jest to produkt wysokiej jakości, wytrzymały, wykonany ze stali wanadowej. Z powłoką proszkową odporną na ścieranie. Z jednej strony nasze egzemplarze posiadają ponadto kulkę. Nadają się więc szczególnie do prac w miejscach o utrudnionej dostępności. Istnieją także modele o kształcie litery T. Te sprawdzą się świetnie w sytuacjach kiedy na przykład zmuszeni jesteśmy wykręcać mocno zardzewiałe śruby. Te precyzyjne narzędzia ręczne należą do grupy najbardziej uniwersalnych i wszechstronnych.

Sklep machonline.pl oferuje wkrętaki kątowe, metryczne, długie, do śrub z gniazdem sześciokątnym.

Wszystkie nasze narzędzia warsztatowe w tej kategorii cechuje niezwykła solidność i wytrzymałość. Czego gwarantem jest ich producent, czyli firma SATA. To marka, która szczególną uwagę przykłada do techniki produkcji swoich narzędzi. Wykonuje je najczęściej z bardzo wytrzymałej stali chromowo – wanadowej. Zaś sam proces ich wytwarzania charakteryzuje się wieloma dogłębnymi  testami, przeprowadzanymi praktycznie na każdym jego etapie. Ponadto ten producent to od wielu lat jeden z liderów w dziedzinie produkcji tego typu akcesoriów. Jego wyroby to tradycyjne narzędzia do pracy na lata. Ale to także asortyment pełen innowacji, nowinek technicznych i modernizacji. A także zupełnie nowego nowego podejścia do tradycyjnej architektury i konstrukcji. Z tych powodów każdy zestaw kluczy trzpieniowych imbusowych w rozmiarze od 1.5mm do 10 mm to po prostu najwyższa jakość. W zakładach SATA powstają jedne z najbardziej odpornych na rynku akceasoriów do pracy w budownictwie, wykończeniach oraz wszędzie tam gdzie potrzebne są trwałe i wytrzymałe klucze trzpieniowe.

Jeśli jest potrzebny zestaw kluczy sześciokątnych z kulką, ekstra długich lub kątowych jesteś w dobrym miejscu.

Trudno mówić o jakimkolwiek profesjonalnym warsztacie lub zakładzie produkcyjnym, w którym nie ma odpowiedniego zestawu kluczy imbusowych. Ale jest to standard popularny nie tylko w zastosowaniach przemysłowych czy konstrukcyjnych. Przyda się nam również w domu. Posłuży na przykład do odkręcania i wkręcania śrub w meblach, rowerach, wózkach, instrumentach muzycznych (na przykład podczas korygowania krzywizny gitarowego gryfu) oraz w bardzo wielu innych konstrukcjach drewnianych. To jeden z najpopularniejszych standardów, znaleźć może zatem bardzo szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym. Z racji faktu, że imbusy służą do pracy z niewielkimi elementami, kwestia ich ergonomii oraz kompaktowości staje się niezwykle istotna. Na szczęście SATA od wielu lat pozostaje rynkowym liderem w produkcji narzędzi będących połączeniem trwałości, jakości i wygody w użytkowaniu. Klucze trzpieniowe w kształcie litery L pozwalają dotrzeć do bardzo trudno dostępnych miejsc i mieć pewność, że element zostanie porządnie dokręcony. Narzędzia tego typu gwarantują przede wszystkim pewne, precyzyjne połączenie. Sprawdza się dobrze tam, gdzie proces wkręcania/wykręcania ma miejsce wielokrotnie.