Filtruj według

Polerki

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Polerki samochodowe pneumatyczne do powierzchni lakierniczych, metalowych i plastikowych

Polerki samochodowe pneumatyczne dostępne w sklepie z pneumatyką przemysłową pomogą odzyskać blask każdej powierzchni. Sprzętu obecny na naszych stronach potrafi dokonać rzeczy niemożliwych. Dla przykładu polerka czołowa pneumatyczna Ingersoll Rand 318A  to wytrzymałe narzędzie do automatycznego wykończenia nadwozia samochodowego. Każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z gładzeniem tego typu powierzchni wie, jak wielkiej precyzji ten proces wymaga. Z oferowanymi u nas wysokiej klasy akcesoriami, takimi jak szlifierko – polerki pneumatyczne lub ich wersje kątowe, nie będzie to żadnym problemem. Posiadamy maszyny zarówno do lżejszych, jak i cięższych zastosowań. Na naszych stronach znajdziesz także niezawodne i łatwe w obsłudze narzędzia pneumatyczne. Dzięki nim łatwo wypolerujesz również płaszczyzny malowane i więcej. Nasze narzędzia do wygładzania poradzą sobie w każdych, nawet bardzo trudnych warunkach. To nowoczesne technologie, które pozwolą uniknąć typowych problemów podczas szlifowania, takich jak chociażby „spalanie farby”. Sklep internetowy machonline.pl to miejsce, w którym znajdziesz wyjątkowy asortyment. Każdy jego składnik, oprócz świetnej klasy wykonania i dobrych parametrów, charakteryzuje się również długą żywotnością.

Niezawodne polerki pneumatyczne mimośrodowe, oscylacyjne i kątowe. Na błysk i wysoki połysk

Łatwe w obsłudze polerki pneumatyczne wygładzą nawet mocno zmęczone powierzchnie. Aby wykonać tę pracę jak najlepiej, dobrze optymalnie wybrać model. W zależności od rodzaju płaszczyzny oraz materiału którym została ona pokryta, można wyróżnić między innymi polerki pneumatyczne obrotowe, orbitalne lub oscylacyjne. Dla szlifierzy początkujących oraz do mniej wymagających prac, najlepsze będą modele orbitalne lub wibracyjne. Do ich użycia nie potrzeba wielkiej siły. Jednocześnie posiadają stosunkowo niewielką moc, a praca nimi trwa dłużej. Jeśli więc myślimy o poważniejszej robocie, wybierzmy wersje obrotowe lub rotacyjne. Te wymagają już sporej krzepy i stosowane są do wygładzania naprawdę trudnych lub mocno skrzepniętych materiałów. Jednak to właśnie one są optymalnym wyborem w przypadku poważniejszych robót. Z kolei modele kątowe używane są wtedy kiedy wygładzamy powierzchnie nie tylko pokryte lakierem. Świetnie nadają się one także do polerowania plastiku, metalu lub drewna. Na naszych stronach nasi Klienci znajdą przede wszystkim maszyny do polerowania wiodących producentów tego sprzętu na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Polerki pneumatyczne do lakierowanych powierzchni, do nadwozi samochodowych lub do podłóg

Polerki pneumatyczne to alternatywny sposób polerowania powierzchni. Narzędzia zasilane sprężonym powietrzem robią to co najmniej tak samo dobrze, o ile nie lepiej. Generalnie przybory te dzieli się na kilka najważniejszych rodzajów. Pierwszy to wersje rotacyjne i czołowe. Ich niewątpliwa zaletą jest przede wszystkim wybór prędkości pracy, wysoki moment obrotowy oraz spora ilość zabezpieczeń. Dalej idą modele mimośrodowe. To te rodzaje, których tarcza nie kręci się wokół swej osi po kole, ale po elipsie. To ciekawe rozwiązanie pomaga oszczędzać powierzchnię gdyż tarcie tarczy nie koncentruje się cały czas na małej powierzchni. Dzięki temu temperatura pracy jest mniejsza a sama powierzchnia robocza bardziej odporna na uszkodzenie. Kolejnym rodzajem tych narzędzi zasilanych kompresorem są modele kątowe. Pozwalają one zmieniać kąt nachylenia tarczy do powierzchni pokrytej lakierem, a dzięki temu pracować w nietypowych warunkach. Urządzenia te nadają się również do drewna, tworzyw sztucznych i wszystkich materiałów, które da się polerować. 

Dlaczego polerki samochodowe pneumatyczne to dobry wybór do warsztatu?

Bo polerki pneumatyczne prezentują wszystkie zalety urządzeń zasilanych sprężarką. A tych jest przecież wiele. Przede wszystkim wypadają one dużo korzystniej pod względem zużycia energii elektrycznej. A przez to stanowią dużo bardziej ekologiczną i energooszczędną opcję. Poza tym znane są z tego, że ich konstrukcja pozwala docierać w trudno dostępne miejsca. Nikogo nie trzeba przekonywać jak istotna jest to cecha przy pracy z powierzchniami nie tylko poziomymi, ale ułożonymi pod różnymi kątami. Kolejna przewaga narzędzi do polerowania zasilanych z kompresora to większe bezpieczeństwo. Nie grozi nam na przykład porażenie prądem, ponieważ energię przekazuje tutaj strumień powietrza. Nie musimy się zatem bać wilgotnego powietrza lub ewentualnych kałuży z wodą. Ponadto elementy pneumatyki przemysłowej nie emitują iskier i łuków elektrycznych, co pozwala na pracę w wyższych temperaturach oraz w obecności różnych gazów lub oparów (na przykład w warsztatach). Mówiąc krótko polerowanie pneumatyczne to rodzaj prac, które można wykonywać w nawet ekstremalnych warunkach.